Grand Hotel Aranybika Debrecen

Grand Hotel Aranybika Debrecen
Grand Hotel Aranybika DebrecenGrand Hotel Aranybika Debrecen
Grand Hotel Aranybika DebrecenGrand Hotel Aranybika Debrecen

Grand Hotel Aranybika Debrecen bemutatkozása

A cívis város szívében elhelyezkedő Grand Hotel Aranybika a Nagytemplom szomszédságában várja vendégeit. A hotel épülete az első magyar olimpiai bajnok, Hajós Alfréd tervei alapján 1915-ben, szecessziós stílusban épült. A falak közt az évek során a XX. század számos művésze és politikusa megfordult.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Grand Hotel Aranybika Debrecen vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 11.barátokkal járt itt
A szállodához érkezve az első csalódás már a parkolónál fogadott minket: egy közterületi parkoló sorompóval elkerített részét jelenti az "őrzött parkoló", amely tele volt zsúfolva. Természetesen nem vettük igénybe 1800 Ft/nap áron, hiszen ez teljes mértékben irreális összeg! A recepciós sajnos nem volt túl kedves, hangosan konstatálta is, hogy "14 óra van".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Átlagos 2020. március 4.családjával járt itt
Édesapám a munkája révén sokszor töltött pár napot egy-egy városban. Ilyenkor valamilyen szálláshelyen aludtak kollégáival. Kis panziótól kezdve nagy hotelekig. Az egyik kedvence a debreceni Aranybika Szálloda volt. Ennek köszönhetően hatalmas kíváncsisággal és elvárással léptem be a szálló patinás fogadócsarnokába.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - SzobákGrand Hotel Aranybika Debrecen - SzobákGrand Hotel Aranybika Debrecen - BelsőGrand Hotel Aranybika Debrecen - Egyéb
Gyenge 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Debrecen központjában található ez a patinás szálloda, amelyet mintha tudatosan tennének tönkre. A legszebb szobaként adott 4. emeleti szobában a szekrény cipőtartó része törött, az ajtók, bútorok fedőrétege több helyen letöredezett, vagy a festék pattogott le. Paplan helyett plédet tettek a huzatba.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Szörnyű 2019. június 28.családjával járt itt
Ha egy szóval kéne jellemeznem a szállodát: szörnyű. Ha nem a saját szememmel látom, nem hiszem el, hogy egy ilyen remek helyen lévő, kívülről gyönyörű, patinás szállodát hogy hagyhattak ennyire lepukkanni. Hol van ilyenkor a fogyasztóvédelem? Mert ezeket kőkeményen meg kéne büntetni, amiért ilyen állapotokkal értékesítenek szobákat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2018. április 29.a párjával járt itt
Párommal érkeztünk , érkezéskor alig tíz percet vártunk a szobára és már jöttek is szólni, hogy elfoglalhatjuk . A szoba 3. emeleti a lift mindig működött. A szoba tágas 3 ágyas ( három különálló ággyal ) Megfelelő szekrények fogas bőröndtartó hűtő is volt. Az ágynemű tiszta illatos de a matracról elcsúszkált a lepedő.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - Külső képGrand Hotel Aranybika Debrecen - BelsőGrand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. április 17.a párjával járt itt
A patinás szálloda többre érdemes! A tulajdonos valószínűleg régóta halogatja az erősen esedékes felújítást(a karbantartásokat)
Hátsó fronti szobát kaptunk, aminek még örültünk is, remélve, hogy legalább csendes, de ez hiú ábrándnak bizonyult az épületben működő DISCO miatt! !
Grand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Szörnyű 2018. március 26.a párjával járt itt
Debrecenben nőttem fel, és most egy rövid ott tartózkodásra foglaltam a párommal 1 éjszakára. Meg akartam neki mutatni a híres Aranybikát. . . Tragédia a hely. . . Azt hittem a raktárba tettek minket. Lepukkant folyosó a tapéta felválva vagy hiányos, a szoba. . . kényelmetlen vacak ágyak, a francia ágy 2 összetolt heverő,gyakorlatilag a 2 matrac közzé szorultam.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - Egyéb
Szörnyű 2018. március 6.a párjával járt itt
Borzalom! Életem egyik, ha nem a legnagyobb csalódása. Az elhelyezkedésén kívül semmi pozitívat nem tudok említeni. Az előtér egy bútorraktár. A recepciós mogorva, a segítőkészség szikrája sem volt meg benne. A folyosókon piszkos falak. Az ajtókról itt-ott leesett a szobaszám. A szoba berendezése kritikán aluli.
Szörnyű 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagy,nagy csalódás! Rég szerettem volna megnézni a szállodát,végre sikerülö eljutni,még a férjemet is elcsaltam,hát kár volt. Lelakott bútorzat,szörnyű ételszag mindenhól,az ágynemű ronygyos,a szobában csak az ágynál van lámpa,üres a hűtő. Nagyon sivár és kopott! Nem szabadna ilyen szállodának működnie! Az éttéremben a reggeli pontvegy gyomorrontáshoz elég.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyet nem szabadna értékesíteni, még a Magyarországon általános, középszintű követelményeknek sem felel meg. A folyosók koszosak, mosdók büdösek,a szobában a parketta mozog és hiányos, ágymatracok koszosak, a zuhany évszázados vízkő borítja stb. Szégyen, hogy Debrecen központjában ilyen szálláshely működhet. . . .