jozefp: Csalóka csillagok - Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen értékelése
3. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Csalóka csillagok

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett.
A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.Az úszómedence szerencsére jól használható.A reggeli minősége és választéka megfelelő volt , a vacsora esetében a választék eléggé kommersz volt,egyik esetben sem tartalmazott még mutatóban sem egy egy különleges fogást. Sajnálatos, hogy a bevétel orientáltság érdekében, vagy a személyzet figyelmetlensége miatt az egyik vacsoránál még a szokásosnak mondható sima víz sem volt kitéve, így a vendég csak a pincértől rendelt itallal olthatta szomját.
Összességében öt csillagos várakozással indultunk a hét végi pihenőre, ami azért így sem volt rossz, de az ellátás színvonala maximum 4 csillaggal minősíthető.

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni jozefp felhasználót?    Igen

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen
Nagyerdei körút 1.

2019. július 28.
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.

2019. április 25.
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló...

2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar!!!! Föszakacs...

Hotel Divinus, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 20.428,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel
Érvényes: 2019-11-23 - 2020-03-31
 - Karácsonyi utáni pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30