Simazoltan: 50%-os csalodottsag - Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen értékelése
3. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

50%-os csalodottsag

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel!
Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba.
Reggeli,vacsora pazar!!!!
Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat.PL.: Halaszle vacsorara!Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET!!
Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal!Mindig fullon!!!

Na jöhet a negativ!!
Korai (12 ora) erkezes volt megbeszelve!!13,30-kor vettem at a kulcsokat! 5 *-os szalloda!! Minimum bekopogtattam volna a szobaba egy üveg pezsgövel,hogy bocsanat!!
Parkolas a melygarazsban 3000 ft /ejszaka!!Mivan?Miert nem ingyenes!5*-os szalloda!!Szemben a Coop-nal ingyenes,ha varok egy kicsit es elmegy valaki a boltbol!!Köszi!
Ket honapja foglaltam!Email ,telefonszam megadva!!
Nem hivtak a hotelböl: Uszo bajnoksag Debrecenben!Pont ezen a hetvegen!Kedves Sima ur gondot okoz-e önnek,hogy edzöcipös melegitöruhas sportolokat kell kerülgetnie vagy esetleg attehetjük a foglalast masik hetvegere?!(Mi nem vittünk melegitöt meg tornacipöt csak inget meg szepruhat!!)
Vasarnap kesei tavozas helyett 9.00-kor mar mentünk,mert lezarjak az utcat futoverseny miatt!!Ezt sem közölte senki elöre!!Ha maradok nem tudok kocsival kihajtani a melygarazsbol,ami 3000 ft/ejszaka!!
Wellness:Jo nagy medence,szupi volt uszni.
Jo kicsi Jacuzzi!Szupi lett volna benne,ha müködik!
5*-os szalloda!!!Ha rajtam mulik fel napon belül ott a szerelö!!!Egy papir azert volt a szekre ragasztva,hogy elromlott a levegö szivattyu!!
Egy ilyen meretü hotelban 3 m-es Jacuzzi!!Es meg nem is müködik!
Vacsoranal kiirva,hogy papucs es börönd nem vihetö be az etterembe!!
Termeszetesen papucsba is jöttek mentek!(es a hozza tartozo susogos melegitöbe)Allitolag ukranok,akiket "nem erdekel,ha szolunk nekik"!
Össesegeben csalodtunk!
Talan mert mar nagyon vartuk ezt a hetveget!Ha tajekoztatnak elöre az esetleges kellemetlensegekröl es mi döntjük el ,hogy megyünk(vagy nem),akkor magunkat okolnank!
Igy azonban 100%-ig a Hotel a felelös!Keletmagyarorszag elsö 5*-os szallodaja!!
A csomag neve.: TAVASZI MEGUJULAS!!!
Köszönjük szepen!!
Ui.:Ugy erezzük,hogy minden negativ elmeny elkerülhetö lett volna,ha a szalloda kapcsolatba lep velünk es tajekoztat a körülmenyekröl!Sanaljuk!!
Köszönettel!

Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Simazoltan felhasználót?    Igen

2019. április 5. - Hotel Divinus válasza Simazoltan értékelésére:
Tisztelt Sima Zoltán úr!

Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották.

A szálloda menedzsmentje mindig kiemelt figyelmet fordít és fordított a vendégek visszajelzésére, hiszen Önökért vagyunk és Önök nélkül nem tudnánk a szállodát üzemeltetni. Köszönjük szépen a kedves szavakat, a dicséretet, külön köszönjük, hogy kiemelte az étkezéseket, melyekre folyamatosan kiemelt figyelmet fordítunk. Nagyon sajnáljuk, hogy itt tartózkodása ideje negatív tapasztalatai voltak. Engedje meg, hogy ezekre válaszoljunk. A parkolást minden fórumon jelezzük, a szálloda mélygarázsában 3000 Ft / szgk / éjszaka. A Wellness centrumban dolgozó Kolléganő a belépéskor jelezte, hogy a jacuzzi befúvókája nem működik, külön tájékoztató jelleggel kiírás is felhívja erre a figyelmet. Mivel egy műszaki berendezésről beszélünk, sajnos bármikor meghibásodhat bármi vele kapcsolatosan és egy jacuzzi speciális szakszerviz szakértelmet igényel. A hibát bejelentettük a forgalmazó cégnek azonnal és vártuk a szerelő karbantartását, hiba elhárítását. Örülünk, hogy az úszó-, melegvizes medence, szaunák, fény és aromaterápiás szauna azért biztosíthatta a regenerálódásukat.

A később történt bejelentkezésért, valamint a hiányos tájékoztatás miatt elnézését kérjük!

Remélem legközelebb semmi nem zavarja meg pihenésüket!
Szoboszlai Attila (Hotel Divinus)
Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen
Nagyerdei körút 1.

2019. július 28.
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.

2019. április 25.
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló...

2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda...

Hotel Divinus, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 20.428,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel
Érvényes: 2019-11-23 - 2020-03-31
 - Karácsonyi utáni pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-30