Pötyöre: Becsapva érzem magam - Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen értékelése
4. helyezett az 53 debreceni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Becsapva érzem magam

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t.
A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10.000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást. Az Agoda visszaigazolásában nem is szerepel a 10.000 Ft., azt írták "Az Ön foglalása teljesen ki lett fizetve". Az Arrival Time 12:00-13:00 csak a különleges kéréseknél szerepel.

13:00 körül érkezhettünk a hotelbe, a szoba kész volt, felvittük a bőröndöt, majd ugyanabban a ruhában, azonnal indultunk várost nézni. Vagyis egyáltalán nem volt szükségünk a szobára, a recepción is hagyhattuk volna a bőröndöket.

Távozásunkkor a recepciós először nem találta a számlánkat, majd legnagyobb meglepetésemre elkérte a korai becsekkolásért a 10.000 Forintot. Mondtam neki, hogy én azt sosem rendeltem meg de nem volt időm vitatkozni mert fiamnak 11:00-kor kezdődött a meccse, amiért eleve Debrecenbe utaztunk. Kifizetve az egy üveg minibárból fogyasztott vizet is, átadtam 11.000 Forintot, majd meg sem várva a számlát, amivel megint elkezdett tökölni, elsiettem.

Úgy érzem a 10.000 Forintot teljesen indokolatlanul kérték el, átverve érzem magam. Mondanom sem kell, a panaszomra nem vették a fáradtságot, hogy válaszoljanak. Ha megtették volna, lehet, hogy nem írok kritikát.

Mellékesen, a reggeli csodás volt, a szobának azonban semmi köze az 5 csillaghoz, pedig deluxe szobát kértünk.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni Pötyöre felhasználót?    Igen

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen
Nagyerdei körút 1.

2019. július 28.
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.

2019. április 25.
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló...

2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar!!!! Föszakacs...

Hotel Divinus, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Mézes hetek (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szolárium használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-23
 - Ötcsillagos kikapcsolódás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-23
 - Év eleji feltöltődés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-02-29