Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése
1. helyezett a 47 debreceni szállás közül

Szuper

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Kellemesen medlepődtünk amikor megérkeztünk a hotelba.A hotel gyönyörű helyen van a személyzet nagyon kedves.A pincérek úgy szintén a reggeli jó a vacsora sok.A szoba tiszta és szép.Szóval minden tökéletes volt köszönjük.

Szeretnéd követni Joliku felhasználót?    Igen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
4002 Debrecen
Panoráma-Diószegi út

2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid...

2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.

2018. november 11.
A hotel szép helyen fekszik, az erdő szélén. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és jól felkészült. A félpanzió minden képzeletünket felülmúlta: a svédasztalos reggelinél kiemelkedően nagy volt a választék villásreggeliből is, vacsorára pedig finom, nagy adag ételekből választhattunk teljes...

Erdőspuszta Club Hotel, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Téli relax napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28
 - Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28
 - Tavaszi romantikus pillanatok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, lovaglással, hintózással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31