Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett az 51 debreceni szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül magas színvonalú, igényes és ízléses az épület, a berendezés mind a szobák, mind a wellness, mind az étterem vonatkozásában. A lovarda személyzete kiemelkedően vendégszerető, készséges, nagy élményt nyújtott a lovas programkínálat. Az ételkínálat különleges volt, felért bármely szálloda büféreggelijével, -vacsorájával.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet egy minden igényt kielégítő, csodás környezetben lévő szállodában.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon szép, kellemes környezet. Tágas, szép szobák. Udvarias, kedves személyzet. Ízletes ételek. Kinti medence minden időjárási körülmény közt használható. Jó levegőn rengeteg sétálási lehetőség. Aktív kikapcsolódás és csendes pihenésre is van lehetőség.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról kellett választanunk ételt. A gyümölcsöt hiányoltam csak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nagyon elégedett voltam mindennel. Másnak is ajánlani fogom. a kikapcsolódni vágyóknak kitűnő pihenési lehetőség. A szolgáltatás kiváló. A ételek nagyon finomak.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros lovaglással, romantikus hintózással, páros kezeléssel, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Platán Hotel Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.613,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.02.29.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

DebrecenX