Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett az 53 debreceni szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Igényes szálloda kellemes erdei környezetben, udvarias, segítőkész személyzet, nem mindennapi programok (lovaglás, pusztakocsikázás), rendkívűl finom és bőséges házias ételek, egyszóval remek választás.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Főként az eddigi értékelések alapján választottuk ezt a szállást 5 éjszakás nyaralásunkhoz. A szálláshelyen keveredik az igényes a giccsessel. A szobák szépek, nem aprók, a fürdőszoba kényelmes, az erkély is tetszett, kivéve talán azt, hogy az erkélyen megengedett a dohányzás, így a szomszédoknak is jut a füstből.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül magas színvonalú, igényes és ízléses az épület, a berendezés mind a szobák, mind a wellness, mind az étterem vonatkozásában. A lovarda személyzete kiemelkedően vendégszerető, készséges, nagy élményt nyújtott a lovas programkínálat. Az ételkínálat különleges volt, felért bármely szálloda büféreggelijével, -vacsorájával.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet egy minden igényt kielégítő, csodás környezetben lévő szállodában.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon szép, kellemes környezet. Tágas, szép szobák. Udvarias, kedves személyzet. Ízletes ételek. Kinti medence minden időjárási körülmény közt használható. Jó levegőn rengeteg sétálási lehetőség. Aktív kikapcsolódás és csendes pihenésre is van lehetőség.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról kellett választanunk ételt. A gyümölcsöt hiányoltam csak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 22.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálaesttel, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, állatsimogatással, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

DebrecenX