Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett az 53 debreceni szállás közül
3. helyezett Észak Alföldön - 666 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Igényes szálloda kellemes erdei környezetben, udvarias, segítőkész személyzet, nem mindennapi programok (lovaglás, pusztakocsikázás), rendkívűl finom és bőséges házias ételek, egyszóval remek választás.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Főként az eddigi értékelések alapján választottuk ezt a szállást 5 éjszakás nyaralásunkhoz. A szálláshelyen keveredik az igényes a giccsessel. A szobák szépek, nem aprók, a fürdőszoba kényelmes, az erkély is tetszett, kivéve talán azt, hogy az erkélyen megengedett a dohányzás, így a szomszédoknak is jut a füstből.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül magas színvonalú, igényes és ízléses az épület, a berendezés mind a szobák, mind a wellness, mind az étterem vonatkozásában. A lovarda személyzete kiemelkedően vendégszerető, készséges, nagy élményt nyújtott a lovas programkínálat. Az ételkínálat különleges volt, felért bármely szálloda büféreggelijével, -vacsorájával.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet egy minden igényt kielégítő, csodás környezetben lévő szállodában.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon szép, kellemes környezet. Tágas, szép szobák. Udvarias, kedves személyzet. Ízletes ételek. Kinti medence minden időjárási körülmény közt használható. Jó levegőn rengeteg sétálási lehetőség. Aktív kikapcsolódás és csendes pihenésre is van lehetőség.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról kellett választanunk ételt. A gyümölcsöt hiányoltam csak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 21.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Anna Vendégház
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX