Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett a 47 debreceni szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A hotel szép helyen fekszik, az erdő szélén. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és jól felkészült. A félpanzió minden képzeletünket felülmúlta: a svédasztalos reggelinél kiemelkedően nagy volt a választék villásreggeliből is, vacsorára pedig finom, nagy adag ételekből választhattunk teljes menüsort. A nászutas lakosztály gyönyörű, minden luxussal felszerelt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Nagyon tetszett minden. Gyönyörű környezetben található. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a dolgozók. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jó programlehetőségek. Jó volt a lovaglás, a hintózás, a masszázs. Nagyon örültem hogy a medencékben meleg víz volt és nem hideg,így nyugodtan lehetett fürödni a nap bármelyik időszakában.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Kellemesen medlepődtünk amikor megérkeztünk a hotelba.A hotel gyönyörű helyen van a személyzet nagyon kedves.A pincérek úgy szintén a reggeli jó a vacsora sok.A szoba tiszta és szép.Szóval minden tökéletes volt köszönjük.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
Családilag, 2 lányommal és férjemmel töltöttünk el 4 napot az Erdőspuszta Club hotelben, ami nagyon jól sikerült. A hotel igényesen, szép természeti környezetben lett kialakítva, a szobánk, ami családi lakosztály (igaz felár ellenében), kellően tágas, két légterű volt. Bár erkély hiányában, gondban voltunk a vizes törölközők, fürdőruha szárításával, mert nincsenek külön fogasok a szobában.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Férjemmel és másfél éves iker kisfiaimmal töltöttünk el 4 nagyszerű éjszakát a szállodában. Már a foglalásnál is nagyon kedvesek voltak és segítőkészek, hogy minden igényünket kielégítsék! A szobánk kényelmes volt és tiszta, az étteremben nagyon finomakat ehettünk, és szuper program lehetőségek voltak a gyerekekkel a közelben.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Csodás három napot pihentünk ebben a gyönyörű környezetben. A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt, leginkább az étterem felszolgálói. Csodálatos meglepetést szereztek a páromnak mikor felszolgálták a meglepetés tortát. Köszönjük szépen! Nagyon hálásak vagyunk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el párommal az Erdőspuszta Club Hotelban, amit igazából 40. születésnapja alkalmából kapott tőlem. Nagyon jól éreztük magunkat. Csendes környezet,kényelmes szoba,kedves személyzet és egy nagyszerű wellness fogadott minket. A félpanziós ellátás nagyon finom és bőséges volt. Remélem még lesz alkalmunk visszatérni és megismételni a kellemes napokat.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Minden nagyon szupér volt és nagyon tetszett. Nagyon kényelmes jól felszerelt színvonalas szálloda. Negativum hogy wellnes részleg csak 8ig van nyitva. Az lehetne picit tovább. A személyzetnek egy jótanács még, ha vendég ott van ne a telefonjàt nyomkodja. Amugy minden szuper!

Debrecen
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, hintózással, páros lovaglással, állat simogatással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.18-ig
Garden Vendégház
2019.05.01. - 2019.09.30.
Platán Hotel Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.18-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Szilveszteri vigasság (min. 3 éj)

DebrecenX