Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett az 53 debreceni szállás közül
3. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Minden kiváló volt, csakúgy mint 6 évvel ezelőtti látogatásunk idején. Minden igényt kielégítő wellness és egyéb programlehetőségek. Hihetetlenül finom ételek, ráadásul nagyon korrekt mennyiségben. Kedves személyzet, letisztult, igényes berendezés (napozó ágyak és párnák, szobafelszerelés és tisztaság, ragyogó fürdőszoba stb. ) Szívesen ajánljuk mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A hotel nagyon szép helyen van. Tiszta, rendezett. Finom bőséges ételek.
A hotel teljesen gyerekbarát.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16.
Csendes nyugodt környezet, ahol igazán ki tud kapcsolódni az ember. A személyzet kiváló, nagyon segítőkész, mindenki kedves. A nagy pihenések között számtalan aktív kikapcsolódásra is van lehetőség. Nagyon tetszett a páros lovaglás és a hintózás nekünk, de a szálloda saját dodzsem pályája és 9D mozija is egyedi és szórakoztató lehetőség.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 25.
Nagyon jó volt "kimenekülni " a főváros hosszú karanténjából. Remélem akkor is megtartják kedvességüket, segítőkészségüket, ha újból telt házzal üzemelnek.
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
Igényes szálloda kellemes erdei környezetben, udvarias, segítőkész személyzet, nem mindennapi programok (lovaglás, pusztakocsikázás), rendkívűl finom és bőséges házias ételek, egyszóval remek választás.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Főként az eddigi értékelések alapján választottuk ezt a szállást 5 éjszakás nyaralásunkhoz. A szálláshelyen keveredik az igényes a giccsessel. A szobák szépek, nem aprók, a fürdőszoba kényelmes, az erkély is tetszett, kivéve talán azt, hogy az erkélyen megengedett a dohányzás, így a szomszédoknak is jut a füstből.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül magas színvonalú, igényes és ízléses az épület, a berendezés mind a szobák, mind a wellness, mind az étterem vonatkozásában. A lovarda személyzete kiemelkedően vendégszerető, készséges, nagy élményt nyújtott a lovas programkínálat. Az ételkínálat különleges volt, felért bármely szálloda büféreggelijével, -vacsorájával.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet egy minden igényt kielégítő, csodás környezetben lévő szállodában.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Nagyon szép, kellemes környezet. Tágas, szép szobák. Udvarias, kedves személyzet. Ízletes ételek. Kinti medence minden időjárási körülmény közt használható. Jó levegőn rengeteg sétálási lehetőség. Aktív kikapcsolódás és csendes pihenésre is van lehetőség.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, változatos programokkal, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 39.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, kürtőskalács bekészítéssel, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.02. - 2020.12.31.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

DebrecenX