Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése:

1. helyezett a 47 debreceni szállás közül
2. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen képei

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról kellett választanunk ételt. A gyümölcsöt hiányoltam csak.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nagyon elégedett voltam mindennel. Másnak is ajánlani fogom. a kikapcsolódni vágyóknak kitűnő pihenési lehetőség. A szolgáltatás kiváló. A ételek nagyon finomak.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
A hotel szép helyen fekszik, az erdő szélén. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és jól felkészült. A félpanzió minden képzeletünket felülmúlta: a svédasztalos reggelinél kiemelkedően nagy volt a választék villásreggeliből is, vacsorára pedig finom, nagy adag ételekből választhattunk teljes menüsort. A nászutas lakosztály gyönyörű, minden luxussal felszerelt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Nagyon tetszett minden. Gyönyörű környezetben található. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a dolgozók. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jó programlehetőségek. Jó volt a lovaglás, a hintózás, a masszázs. Nagyon örültem hogy a medencékben meleg víz volt és nem hideg,így nyugodtan lehetett fürödni a nap bármelyik időszakában.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Kellemesen medlepődtünk amikor megérkeztünk a hotelba.A hotel gyönyörű helyen van a személyzet nagyon kedves.A pincérek úgy szintén a reggeli jó a vacsora sok.A szoba tiszta és szép.Szóval minden tökéletes volt köszönjük.

Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.070,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.24. - 2019.09.30.
Platán Hotel Debrecen
2019.06.07. - 2019.06.09.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, állatsimogatóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX