Alika: Csendes kis ékszer doboz Debrecen mellett. - Erdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen értékelése
1. helyezett a 47 debreceni szállás közül

Csendes kis ékszer doboz Debrecen mellett.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.

Szeretnéd követni Alika felhasználót?    Igen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
4002 Debrecen
Panoráma-Diószegi út

2019. január 16.
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid...

2019. január 14.
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról...

2019. január 8.
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.

Erdőspuszta Club Hotel, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/ 2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-01 - 2019-05-31
 - Téli relax napok (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-12-01 - 2019-02-28
 - Nyári élmények (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-01 - 2019-08-31