jeneianita: Tökéletes családi hétvége a Lyciumban, Debrecenben - Hotel Lycium Debrecen

Hotel Lycium Debrecen értékelése
2. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Tökéletes családi hétvége a Lyciumban, Debrecenben

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 28.
Minden részlegen készséges személyzet, minden igényt kielégítő életek, italok, minden milliméterén tisztán csillogó szoba és minden szempontból tökéletes földrajzi elhelyezkedés. Visszatérünk, annyi biztos.

Szeretnéd követni jeneianita felhasználót?    Igen

2019. június 7. - Hotel Lycium válasza jeneianita értékelésére:
Köszönjük szépen megtisztelő értékelését!Nagy örömünkre szolgál dicsérő visszajelzése ételeink, szobáink és legfőképpen szállodai személyzetünket illetően.
A jövőben is bármikor szeretettel visszavárjuk!
Sándor-Boros Csilla (Hotel Lycium)
Hotel Lycium Debrecen
4026 Debrecen
Hunyadi u. 1-3.

2019. augusztus 22.
A szobába lépve a jobb napokat látott padlószőnyeg tiszta foltos koszos undorító ahogy kinéz. Régi retróhatást szállodai szoba tv helyett egy monitor s falon!? A napi takarítás egy törölköző cserét és a szemetes kiürítését jelenti. Az ételek minősége és választéka jó. A pincérek nincsenek a...

2019. április 24.
Az idei húsvéti ünnepeket Debrecenben a Hotel Lyciumban töltöttük. Kitűnő választásnak bizonyult. Debrecen nagyon szép város, sok látnivaló és programajánlat közül választhattunk. A szálloda központi elhelyezkedése megkönnyítette a dolgunkat, pár perc sétával vagy pár villamosmegállóval...

2019. február 24.
Debrecen belvárosában helyezkedik el. Autónk a mélygarázsban biztonságban van. Különlegesen finom a reggeli és a svédasztalos vacsora. A wellness tényleg a város felett van, jó időben nagyon szép a kilátás. Az úszómedence megfelelő méretű, sportolásra alkalmas. A kondigépek tökéletesen...

Hotel Lycium, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi pillanatok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés gálavacsorával, tűzijátékkal, Bereczki Zoltán fellépésével, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - Egyedi ajánlatkérés