Györgyike: Messze a 4 csillagtól - Hotel Lycium Debrecen

Hotel Lycium Debrecen értékelése
3. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Messze a 4 csillagtól

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A szobába lépve a jobb napokat látott padlószőnyeg tiszta foltos koszos undorító ahogy kinéz. Régi retróhatást szállodai szoba tv helyett egy monitor s falon!?
A napi takarítás egy törölköző cserét és a szemetes kiürítését jelenti.
Az ételek minősége és választéka jó. A pincérek nincsenek a helyzet magaslatán úgy kell szólni , hogy a vacsora mellé fogyasztani szetetnénk egy italt ellenkező esetben talán az utolsó falatoknál jönnek oda. Nem volt teltház!
Csoportokban állnak beszélgetnek.
Ez nem üti meg a 4 csillagos szintet max. 3 alsó kategória.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Lycium Debrecen
4026 Debrecen
Hunyadi u. 1-3.

2019. május 28.
Minden részlegen készséges személyzet, minden igényt kielégítő életek, italok, minden milliméterén tisztán csillogó szoba és minden szempontból tökéletes földrajzi elhelyezkedés. Visszatérünk, annyi biztos.

2019. április 24.
Az idei húsvéti ünnepeket Debrecenben a Hotel Lyciumban töltöttük. Kitűnő választásnak bizonyult. Debrecen nagyon szép város, sok látnivaló és programajánlat közül választhattunk. A szálloda központi elhelyezkedése megkönnyítette a dolgunkat, pár perc sétával vagy pár villamosmegállóval...

2019. február 24.
Debrecen belvárosában helyezkedik el. Autónk a mélygarázsban biztonságban van. Különlegesen finom a reggeli és a svédasztalos vacsora. A wellness tényleg a város felett van, jó időben nagyon szép a kilátás. Az úszómedence megfelelő méretű, sportolásra alkalmas. A kondigépek tökéletesen...

Hotel Lycium, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi pillanatok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, fürdőbelépővel, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-27
 - Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés gálavacsorával, tűzijátékkal, Bereczki Zoltán fellépésével, tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2020-01-02
 - 4 éjszakás kikapcsolódás
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-01 - 2019-12-31