Zoli és Ibi: Lehetőség szerint szívesen visszamennénk. - Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése
7. helyezett az 52 debreceni szállás közül

Lehetőség szerint szívesen visszamennénk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Az árhoz viszonyítva,minden nagyon jónak mondható.A hotel lokációja,környezete,tisztasága/függetlenül ,hogy régi épület/, konyhája,,napozási és fürdési lehetősége,megnyugtató hangulata , mind mind maximálisan kielégitette az igényeinket és amiért odautaztunk 300 km-ről , a pihenésünket is biztosította.

Személyzet:

Szeretnéd követni Zoli és Ibi felhasználót?    Igen

2019. szeptember 23. - Hotel Nagyerdő válasza Zoli és Ibi értékelésére:
Tisztelt Gyólai Zoltán Úr!
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük. Látogassanak meg minket máskor is.
Tisztelettel:
Darvasi László (Hotel Nagyerdő)
Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen
Pallagi út 5.

2019. szeptember 26.
Hirtelen kellett szállást találni. Elsőre ez jelent meg a keresőben. Nem vártam túl sokat a szállással szemben, de szempont volt hogy legyen wellness az épületben. No ez a rész volt a legnagyobb csalódás. (1 db szauna és 1 db kb 6*6 medence, leváló csempe, hideg környezet) Étkezés: reggeli...

2019. szeptember 11.
Fentiek miatt visszatérő vagyok, részben konferenciára, de párommal is voltunk./Ő a régi szobát is jól bírta 1x, mivel délután már nem sütötte a nap./ Az újabb szárnyban most nagy, régebben kis szobát kaptam, kényelmesek, csak a matrac puha és elcsúszkál rajta a lepedő. TV-n az alapcsatornák...

2019. augusztus 31.
A gyógyászati ellátás maximális. Személyzet korrekt, nem tolakodó,de segítőkész. Étterem, étkezés jónak mondható. A környék csodálatos, béke, nyugalom...

Hotel Nagyerdő, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-30 - 2019-12-23
 - Élményteli őszi napok (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és sazanua használattal, fürdőbelépővel, városismertető programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-02 - 2019-11-17
 - Debreceni páros (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-08 - 2019-12-23