Török Judit: Vegyes élmények a Hotel Nagyerdőben - Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen értékelése
5. helyezett az 53 debreceni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Vegyes élmények a Hotel Nagyerdőben

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 2.
Nagyon szép környezetben, kedves kiszolgáló személyzet, bőséges, finom ételek. Tiszta törölközők és ágynemű. A wellness részlegben a merülő medence létrája életveszélyes. Az egész szálloda kissé kopott, a fürdőszobában a kádról a zománc lepattogott. A szobánkban nyüzsögtek a poloskák, ott porszívózva nagyon rég nem volt, üvegszilánkok, sóder, por és kiszáradt poloskák a szőnyegen. Szerettünk volna masszázst is igényelni, de már az érkezéskor sem volt szabad időpont. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, remélhetőleg sikerül felújítani a szállodát mihamarabb, mert úgy egy fantasztikus élményt nyújthatna az odalátogatóknak. Sok sikert kívánok ehhez!

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Nagyerdő Debrecen
4032 Debrecen
Pallagi út 5.

2019. december 8.
Jó helyen lévő, közepes színvonalú, felújításra szoruló szálloda. A szemetes kosarakat kétnaponta kellene üríteni. A tv-ben azM1 ésM4 csatornák nagyon rossz minőségben érthetetlen hanggal jöttek be. Több poloskát észleltünk. Az ellátás igen jó volt, de néha lagyos volt a meleg étel.

2019. november 11.
Debrecenben járva többször felfigyeltünk erre a volt SZOT üdülőre. Gondoltunk egyet és a szép környezet miatt megszálltunk itt 2 napra. A bútorzat modern, kellemes, de az épület nincs felújítva.A lépcsőház és a folyósok elhanyagolt állapotban vannak.A hirdetett wellness részlegen nem működtek az...

2019. november 6.
Retró a javából! Minden téren az 1990-es évek stílusa. A parkolóból gurulos bőrönddel nem egyszerű a köves rücskös betonon a csomag behozatala. Az elhelyezkedése a Nagyerdőben a legnagyobb értéke.

Hotel Nagyerdő, Debrecen kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-12-22
 - Debreceni kikapcsolódás újratöltve (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel, egy alkalommal délutáni kávé vagy üdítő süteménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-26 - 2020-08-31
 - Debreceni kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-12-22