Rákóczi Panzió Debrecen

3,6
az 58 debreceni szállás közül
Panzió minősítés alatt

Rákóczi Panzió Debrecen bemutatkozása

Családias, nyugodt környezetben, mégis a belváros szívében várja vendégeit a Rákóczi Panzió Debrecenben. Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a szálláshely, melynek közelében számos vásárlási és kikapcsolódási lehetőség adódik az ide látogatók számára.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Rákóczi Panzió Debrecen vélemények

Gyenge 2015. december 6.egyedül járt itt
Tetszett: a panzió nagyon-nagyon jó helyen van, kár, hogy nem élnek ezzel a lehetőséggel. Az udvar rendezett, parkolóhely elegendő, a recepciós hölgy nagyon segítőkész. Kedves figyelmesség volt a csokimikulás az ágyon. Nem tetszett: az apartmanban nagyon régi, megkopott bútorok vannak és koszosak falak.
2014. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó kis szálláshely, csak ajánlani tudom. Belvárosi elhelyezkedése tökéletes, a személyzet kedves, a szálláshely tiszta, igényes. Debrencen központjában található, ami kényelmessé teszi a nyaralást, hiszen nem kell messzire utazni, ha kis belvárosi szórakozásra vágyunk, vagy csak várost néznénk :)