kulvik

kulvik adatlapja

Regisztráció2014.04.15
Utoljára itt2014.06.06

Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk itt el két napot, egy éjszakára mentünk, de ezalatt is ért minket néha meglepetés, persze nem a jó értelemben. Azzal kezdődött , hogy mikor felértünk a szobába azt tapasztaltuk, hogy a radiátor tűz forró(május közepén), később kértük, hogy valamit kezdjenek vele, de semmi sem történt ez ügyben, éjszakára minden ablakot nyitva kellett hagynunk emiatt.
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Bátyám diplomaosztója megünneplésének zárása képpen látogattunk el ebbe az étterembe. Mikor beléptünk már akkor kellemes érzés fogott el minket, hiszen nem csak a barátságos környezet, de az élő zene is elkápráztatott minket. Kellemes hangulatban költöttük el vacsoránkat, minden étel nagyon finom volt, a kiszolgálás gyors és kiváló volt.
2014. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó kis szálláshely, csak ajánlani tudom. Belvárosi elhelyezkedése tökéletes, a személyzet kedves, a szálláshely tiszta, igényes. Debrencen központjában található, ami kényelmessé teszi a nyaralást, hiszen nem kell messzire utazni, ha kis belvárosi szórakozásra vágyunk, vagy csak várost néznénk :)