4,3
városi Szobor közül
Szobor
Klebelsberg Kunó DebrecenKlebelsberg Kunó Debrecen

Klebelsberg Kunó Debrecen bemutatkozása

2018. május 15-én avatták fel Klebelsberg Kunót ábrázoló alkotást a Debreceni Egyetem főépülete előtt. A közoktatásügyi miniszter alakját ábrázoló alkotás Juha Richárd keze munkáját dicséri.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Klebelsberg Kunó Debrecen vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Érdekes 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Szegény-szegény Klebelsberg Kuno: Nevét mostanában kitartóan lejáratják, a galambok pedig a szobrát nem tisztelik! Az ország jeles vallás- és közoktatásügyi miniszterét ábrázoló szobrot 2018-ban avatták fel a Debreceni Egyetem Főépülete előtt a Klebelsberg-nap keretében. (Eddig nem is tudtam, hogy ilyen is van! De minek is?
Klebelsberg Kunó Debrecen - EgyébKlebelsberg Kunó Debrecen - EgyébKlebelsberg Kunó Debrecen - EgyébKlebelsberg Kunó Debrecen - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 7 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.