Bodza Vendégház Demjén

Bodza Vendégház Demjén
Bodza Vendégház DemjénBodza Vendégház Demjén
Bodza Vendégház DemjénBodza Vendégház Demjén

Bodza Vendégház Demjén bemutatkozása

A Bodza vendégház Demjén főutcáján, közel a Termál Völgyhöz várja a vendégeket. A felújított és kibővített parasztházban 3 jól felszerelt apartman található. Minden apartmanunk 4 személyes. Konyha, fürdőszoba és hálószoba tartozik egy-egy lakosztályhoz. A szállás gyermek- és bababarát.

5Szolgáltatás
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bodza Vendégház Demjén vélemények

Kiváló 2020. augusztus 23.a párjával járt itt
Idén augusztusban nyolcadszor voltunk a feleségemmel itt a Bodza Vendégházban. Gondolom, a szám magáért beszél. Tulajdonosváltás volt ugyan, de ez semmit sem változtatott azon a tényen, hogy jövő augusztusban is ide szeretnénk jönni. Már a korábbi években is tettem itt, ezen a fórumon említést erről a vendégházról, véleményem azóta sem változott.
Bodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Hetedszerre is megint ide jöttünk a feleségemmel két hétre pihenni, ha lehet, jövőre is ide jövünk, mert a mi igényeinket maximálisan kielégíti az itteni szolgáltatás. Nem véletlen, hogy 2012 óta minden évben ide jövünk. Bárkinek ajánlom, aki ilyen körülmények között szeretne nyaralni.
Kiváló 2017. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttü itt. Csodálatos környezet, gyönyörűen kialakított kert, igényesen felszerelt apartmanok. Gyermekkel érkezőknek is ideális. Rengeteg gyerekjáték, 2 tűzrakóhely, grill, cso-cso, tollas és röplabdapálya. Gyalog 5 percre a barlangfürdő, bolt, étterem. Remekül éreztük magunkat! Köszönjük!
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Mint azt a címben is leírtam, idén augusztusban ötödjére is újra ide jöttünk feleségemmel a Bodza Vendégházba. Továbbra is mindennel meg voltunk elégedve, jövő augusztusban is ide szeretnénk jönni pihenni, kikapcsolódni. Már most lefoglaltuk a helyet, biztos, ami biztos. Tavaly is így tettünk és nem bántuk meg.
Kiváló 2017. március 17.a párjával járt itt
A fogadtatás kedves és baráti volt. A szobánk tiszta és igényes. Aki pihenni és kikapcsolódni szeretne annak bátran ajánlom. A Demjéni barlang és élményfürdő 500 méterre van.
Mi biztosan jövünk máskor is.
Köszönjük! :)
Bodza Vendégház Demjén - Külső kép
Kiváló 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
2 gyermekünkkel már másodszor járunk itt. Most (november eleje) az őszi táj varázsolt el minket. A barlangfürdő szintén új volt, legutóbb, egy nyári alkalommal csak a kinti részt volt szerencsénk kipróbálni. Most 8 órát voltunk benn, de nem tűnt fel, alig tudtunk mindent kipróbálni.
Bodza Vendégház Demjén - KörnyékBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Szórakozás/SportBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Medence/kert
Kiváló 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Ismét itt nyaraltunk 2012. óta immáron negyedszer. Tavaly is ide akartunk jönni, de lecsúsztunk, mert óriási a jelentkezés erre a szép helyre. Az idei lehetőséget már tavaly októberben lefoglaltuk, mert biztosra akartunk menni. A fogadtatás a régi volt. Ismét több újdonságot fedeztünk fel, mint pl.
Kiváló 2016. március 30.családjával járt itt
Eddig mindig egri szálláshelyet választottunk (mármint a környéken), de az értékelések alapján kíváncsiak voltunk erre az apartmanra. Minden nagyon jó volt, pont olyan a szállás, mint a képeken. A gyerekek élvezték a nagy kertet, a trambulint. Csupán 2 éjszakát töltöttünk a Bodzában, de a következő kiruccanásunk hosszabb lesz. Biztos, hogy visszamegyünk! Dezső, a fekete cica is nagy kedvenc volt:-)
Kiváló 2016. január 29.a párjával járt itt
Szuper 4 napot töltöttünk el az egyik apartmanban. Az szállás minden szükséges konyhai eszközzel fel volt szerelve, az ágyak kényelmesek voltak és a szállásadók is kedvesek. Az apartman elhelyezkedése is rendkívül jó volt. A fürdő nagyjából 5 perc sétára található. Eger kb. 10 perc autóval.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk 8 éjszakát a vendégház, fagerendás szobájában. A hidegben is barátságos volt nap ,mint nap hazaérkezni a házba. Úgy éreztük minden este,mintha hazaérkeztünk volna. Az ágyak kényelmesek, van kispárna is:-)A szobákhoz tartozó saját kis konyha nagyon jól felszerelt.