1. helyezett Demjén

3395 Demjén, Petőfi Sándor u. 3.

Bodza Vendégház Demjén a térképen

Bodza Vendégház Demjén értékelése:

2. helyezett a 22 demjéni szállás közül

Bodza Vendégház Demjén bemutatkozása

A Bodza vendégház Demjén főutcáján, közel a Termál Völgyhöz várja a vendégeket. A felújított és kibővített parasztházban 3 jól felszerelt apartman található. Minden apartmanunk 4 személyes. Konyha, fürdőszoba és hálószoba tartozik egy-egy lakosztályhoz. A szállás gyermek- és bababarát. Az óriási udvarban játszótér, tűzrakóhely található bográcsozó- és nyársalóhellyel. A zárt parkolóban 3 kocsinak biztosítunk helyet.
A közelben fürödhet a demjéni és egerszalóki élményfürdőben, s közben megtekintheti a sódombot is. A horgászat kedvelői a szalóki víztározónál hódolhatnak szenvedélyüknek.
SZÉP kártyát elfogadunk.

Bodza Vendégház Demjén képei

Bodza Vendégház Demjén vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Hatodszorra is megint ide jöttünk a feleségemmel pihenni, ha lehet, jövőre is ide jövünk, mert a mi igényeinket maximálisan kielégíti az itteni szolgáltatás. Nem véletlen, hogy 2012 óta minden évben ide jövünk. Bárkinek ajánlom, aki ilyen körülmények között szeretne nyaralni.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 29.
3 éjszakát töltöttü itt. Csodálatos környezet, gyönyörűen kialakított kert, igényesen felszerelt apartmanok. Gyermekkel érkezőknek is ideális. Rengeteg gyerekjáték, 2 tűzrakóhely, grill, cso-cso, tollas és röplabdapálya. Gyalog 5 percre a barlangfürdő, bolt, étterem. Remekül éreztük magunkat! Köszönjük!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Mint azt a címben is leírtam, idén augusztusban ötödjére is újra ide jöttünk feleségemmel a Bodza Vendégházba. Továbbra is mindennel meg voltunk elégedve, jövő augusztusban is ide szeretnénk jönni pihenni, kikapcsolódni. Már most lefoglaltuk a helyet, biztos, ami biztos. Tavaly is így tettünk és nem bántuk meg.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
A fogadtatás kedves és baráti volt. A szobánk tiszta és igényes. Aki pihenni és kikapcsolódni szeretne annak bátran ajánlom. A Demjéni barlang és élményfürdő 500 méterre van.
Mi biztosan jövünk máskor is.
Köszönjük! :)

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
2 gyermekünkkel már másodszor járunk itt. Most (november eleje) az őszi táj varázsolt el minket. A barlangfürdő szintén új volt, legutóbb, egy nyári alkalommal csak a kinti részt volt szerencsénk kipróbálni. Most 8 órát voltunk benn, de nem tűnt fel, alig tudtunk mindent kipróbálni. A szállás sokat fejlődött, nem tudom még valami újat tudnak-e kitalálni, amitől még kényelmesebb és kényeztetőbb lesz a Bodza-lak?

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Ismét itt nyaraltunk 2012. óta immáron negyedszer. Tavaly is ide akartunk jönni, de lecsúsztunk, mert óriási a jelentkezés erre a szép helyre. Az idei lehetőséget már tavaly októberben lefoglaltuk, mert biztosra akartunk menni. A fogadtatás a régi volt. Ismét több újdonságot fedeztünk fel, mint pl.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Eddig mindig egri szálláshelyet választottunk (mármint a környéken), de az értékelések alapján kíváncsiak voltunk erre az apartmanra. Minden nagyon jó volt, pont olyan a szállás, mint a képeken. A gyerekek élvezték a nagy kertet, a trambulint. Csupán 2 éjszakát töltöttünk a Bodzában, de a következő kiruccanásunk hosszabb lesz. Biztos, hogy visszamegyünk!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29.
Szuper 4 napot töltöttünk el az egyik apartmanban. Az szállás minden szükséges konyhai eszközzel fel volt szerelve, az ágyak kényelmesek voltak és a szállásadók is kedvesek. Az apartman elhelyezkedése is rendkívül jó volt. A fürdő nagyjából 5 perc sétára található. Eger kb. 10 perc autóval. A felújított parasztház rendkívül igényesen meg van csinálva és a kert is szuper a szalonnasütővel és a csocsoval.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban töltöttünk 8 éjszakát a vendégház, fagerendás szobájában. A hidegben is barátságos volt nap ,mint nap hazaérkezni a házba. Úgy éreztük minden este,mintha hazaérkeztünk volna. Az ágyak kényelmesek, van kispárna is:-)A szobákhoz tartozó saját kis konyha nagyon jól felszerelt. Minden van,kávéfőző,kenyérpirító,vízforraló,hűtő,vasaló,tányérok,lábasok.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már Demjénben, nagyon kedveljük ezt a környéket, ezért újra ide terveztük ezt a hétvégét is. Az a szállás, ahol már máskor megszálltunk, foglalt volt, így a szállás. hu-n keresgéltem és találtam rá a Bodza vendégházra. A képek alapján rögtön megtetszett, az árajánlat pedig megerősített döntésemben, hogy itt foglaljak.

Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
2-4 éjszaka 15.612,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi meglepetéssel, karácsonyfa díszítéssel, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Rózsapark Vendégház
Demjén
Borostyán Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, masszázs kuponnal, szauna és pezsgőmedence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.25. - 2018.12.29.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, túrával, lovas kocsikázással vagy szánozással, forral borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.833 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750 - 5.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Demjén környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

DemjénX