Bodza Vendégház Demjén

Bodza Vendégház Demjén
Bodza Vendégház DemjénBodza Vendégház Demjén
Bodza Vendégház DemjénBodza Vendégház Demjén

Bodza Vendégház Demjén bemutatkozása

A Bodza vendégház Demjén főutcáján, közel a Termál Völgyhöz várja a vendégeket. A felújított és kibővített parasztházban 3 jól felszerelt apartman található. Minden apartmanunk 4 személyes. Konyha, fürdőszoba és hálószoba tartozik egy-egy lakosztályhoz. A szállás gyermek- és bababarát.

5Szolgáltatás
Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bodza Vendégház Demjén vélemények

Kiváló 2015. december 6.a párjával járt itt
Többször jártunk már Demjénben, nagyon kedveljük ezt a környéket, ezért újra ide terveztük ezt a hétvégét is. Az a szállás, ahol már máskor megszálltunk, foglalt volt, így a szállás. hu-n keresgéltem és találtam rá a Bodza vendégházra. A képek alapján rögtön megtetszett, az árajánlat pedig megerősített döntésemben, hogy itt foglaljak.
Bodza Vendégház Demjén - Külső képBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Medence/kertBodza Vendégház Demjén - Szobák
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Az első jó benyámosom a szállásadókról az volt, mikor annak ellenére, hogy majdnem az utolsó pillanatig nem tudtuk, hogy melyik nap érkezünk, rugalmasan kezelték a dolgot, és mondták, hogy ne aggódjunk miatta, ők várnak minket szeretettel. Általában a hosszú hétvégéket párommal néhány napos kirándulásokkal töltjük, többnyire vendégházakban, apartmanokban.
Kiváló 2015. október 5.gyerekekkel járt itt
Szép , tiszta , megfelelően felszerelt , minden igényt kielégitő szálláshely. Gyerekbarát , parkositott , kocsibeállóval ellátott udvar. Kényelmes sétával 5 perc alatt elérhető a termál fürdő . Barátságos , vendégcentrikus házigazdák . Tornácos falusi ház , külön élményt nyujt. Köszönjük a lehetőséget , hogy itt vakációzhattunk. Ajánlom !
Kiváló 2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Szép tiszta rendezett környezetben igényes kivitelezéssel, jól felszerelt szállás. Tényleg minden van ami kellhet: Rendes kávéfőző! ! ! Használható zuhany! ! ! szép bútorok, mikrótól a vasalóig minden. /Kütyü mániások elosztót vigyenek, DE felhívom a figyelmüket a mobil egy extra szolgáltatására: a kikapcsolás gomb :)/ A tulajdonos kedves és korrekt. Az udvar szép karbantartott.
Bodza Vendégház Demjén - Külső kép
Kiváló 2015. július 16.a párjával járt itt
Kényelmes szépen és kreatívan berendezett szoba, jól felszerelt konyha. A kert rendezett a pázsit a talpat simogatja. Csendes környezet, pihentető alvás, a legnagyobb melegben is hűvös a szoba a kertvégi erdőnek köszönhetően. A vendéglátók kedvesek, rugalmasak.
Köszönjük, hogy itt lehettünk, és biztosan jövünk még!
Kiváló 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon kényelmes, csendes nyugodt környezet!!! Szép rendezett a ház, kert. Gyerekekkel ideális környezet, 5perc séta a fürdő. A tulajdonosok nagyon kedvesek, barátságosak, vendégszeretők. NAgyon jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek nekünk nagyon jó döntés volt Köszönjük a vendéglátást!!
Kiváló 2015. május 22.a párjával járt itt
A Bodza Vendégház tökéletes választásnak bizonyult részünkről. A foglalás könnyen, gyorsan ment, a tulajdonos nagyon szívélyes. Látszik, hogy gondos és szerető kezek ápolják ezt a varázslatos helyet. Az apartman teljesen(! ) felszerelt, a legapróbb részletekre is gondoltak. Innen valóban csak mi hiányoztunk. Jó szívvel ajánljuk másoknak is. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :-)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. április 16.a párjával járt itt
A szálláshely kiválasztása nagyon jó döntés volt részünkről. Kiváló apartmant találtunk internetes kereséssel. Rend, tisztaság, kellemes, praktikus bútorozottság, jól felszerelt konyha, hatalmas kert, gyerekjátszótér, szalonna-, grillsütőhely jellemzi a vendégházat. A parkolás jól megoldott.
A tulajdonosok kedvesek, barátságosak.
A fürdő közel van.
Kiváló 2015. április 9. járt itt
A Húsvétot töltöttük a Bodzába egy csapattal (8fő). Nagyon jól éreztük magunkat,a szállás kiváló,vendéglátóink kedvesek! A Bodzában megvan minden ami egy jó kikapcsolódáshoz,pihenéshez kell! A friss levegő,a pancsolás,és a tollaslabda bajnokság szuper volt. A szobák kényelmesek és tiszták! A Terminátor szavaival élve "visszatérünk"Üdv: Ági és a csapat
Kiváló 2015. március 6.a párjával járt itt
2014- ben töltöttünk el egy hosszú hétvégét a párommal a Bodza Vendégházban. Nagyon régóta nem éreztük ilyen jól magunkat! ! ! A tulajdonos kedves, barátságos, rugalmas és minden információval ellátott a környékbeli látnivalókkal kapcsolatosan. A Vendégház nagyon ízlésesen berendezett, tiszta és minden igényt kielégítő!