Napraforgó Vendégház Demjén

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Napraforgó Vendégház Demjén vélemények

2018. július 9.a párjával járt itt
A szállás egyik legnagyobb előnye az elhelyezkedése, a demjéni fürdő szinte közelebb van mint a saját szállodájához, papucsban, fürdőruhában át lehet sétálni :)
A szobák tiszták, modernek, pontosan azt tudják amit tudniuk kell: tiszta fürdő, ágy szekrény, hűtő. A közös terek is szimpatikusak, el tudnám képzelni, hogy nagyobb társasággla is ellátogassunk ide.
Kiváló 2018. július 5.gyerekekkel járt itt
Két éjszakára mentünk, a célunk a demjéni fürdő volt. A szállás ehhez (is) tökéletes helyen van. A szoba szép, tiszta volt, a fürdőszoba szintén. A közös konyha/társalgó jól felszerelt, modern, tiszta. A gyerekeknek kis játszó van, a felnőtteknek tűzrakó. A személyzet készséges, kedves, rugalmas.
Kiváló 2016. február 1.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek és kiadósak, a felszolgálás (Ibolya) nagyon precíz korrekt talpraesett. Mindent teljesít amit csak kérünk. Nem csalódtam mivel mindennel elégetettek voltunk. A szállásunk is tökéletes volt, tiszta, rendezett, szép kilátással a Demjéni fürdőre, barlangfürdőre.
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
Otthonos,tiszta kényelmes.Finom ételek,a személyzet mindent megtesz azért hogy jól érezze magát a vendég.A"tulaj" jó gazda módjára csinosítja,rendezgeti hogy a vendégek kedvére tegyen.Ami szerintem sikerült!!!Kisgyermekeseknek is bátran ájánlom,nem fognak csalódni
Ez egy valóban vendégház!!!
Napraforgó Vendégház Demjén - Szobák
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, bőséges adagok. a vendéglátó tulajdonos nagyon közvetlen,barátságos.A szobák tiszták, közel a fürdőhöz,csak át kell sétálni az úttesten és már fürödhetünk is. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Biztos,hogy máskor is élvezni fogjuk vendégszeretetüket!
Napraforgó Vendégház Demjén - VendéglátásNapraforgó Vendégház Demjén - SzobákNapraforgó Vendégház Demjén - SzobákNapraforgó Vendégház Demjén - Vendéglátás