Kastanja

Kastanja adatlapja

Regisztráció2015.03.24
Utoljára itt2018.10.30

2015. július 20.a párjával járt itt
Rövid nyaralásunk során szálltunk meg a Corvin hotelben, 3 éjszakára, alapvetően elégedettek voltunk mindennel. A megrendelt szoba helyett térítésmentesen felajánlottak egy jóval tágasabb apartmant, ami igen kedves volt a szálloda részéről, azonban a szobát kissé porosnak találtuk, nem volt kifejezetten nagy kosz, de egy kicsit több figyelmet is fordíthattak volna rá.
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Az étterem a vízparton elhelyezkedő, zöldellő látványával hamar felkelti az érdeklődést, a lugasban gyönyörű virágok és ötletesen kitáblázott fűszernövények vannak :)
Az étlap letisztult, de változatos, mindenki megtalálhatja benne a kedvére való ételt, nyáron külön grill étlap is rendelkezésre áll.
Felhasználó fényképei:
Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula - Géza Konyhája Gyula -
Kihagyhatatlan 2018. július 9.a párjával járt itt
Mind a barlangfürdőben mind pedig a kinti termál medencéknél voltunk, mindkettő nagyon tetszett! Szerencsére hétvégéhez képest sem volt tömeg, lehet, hogy azért mert még iskolaidő volt. Első este/éjjel a kinti termálba váltottunk jegyet mivel későn érkeztünk Demjénbe, nagyon szimpatikus volt a hosszú nyitvatartás (hajnal 2-ig) és a hangulat is.