Béla81

Béla81 adatlapja

Regisztráció2018.05.07
Utoljára itt2019.09.30

2018. május 7.családjával járt itt
Nagy hely, ezért egy kicsit menza jellegűek a termek és a kerthelyiség. Az ételek finomak, de egy kicsit egyforma ízűek. Nagy a választék,de hiányolom a cukormentes süteményeket! 1 féle - ehetetlen pudingos gyümölcskosárka - cukormentes édesség volt és gyümölcsből is a legcukrosabbak (szőlő, banán, dinnye) voltak csak.
Kiváló 2018. július 5.gyerekekkel járt itt
Az étkezéseinket nagyrészt itt oldottuk meg. Az ételek gusztusosan vannak feltálalva és finomak is, bár az én ízlésemnek kicsit száraz volt a pizza. A "somlói" és a palacsinta kiváló! Az adag is bőven elég. A kiszolgálás gyors, segítőkészek. A belső rész szép, rendezett, kellemes.
Érdekes 2018. július 5.gyerekekkel járt itt
Többet vártam a helytől, bár akiktől hallottam róla, pár éve voltak itt. . . Szombaton és vasárnap is fürödtünk, de nem volt nagy tömeg egyik nap sem, bár jó idő volt. Elfértünk, a csúszdáknál és a büfében/étteremben sem kellett többet sorban állni az átlagosnál. Az étel-ital kínálat a szokásos volt, a szokásos strandos árképzéssel.