Gumihangya Doboz

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Gumihangya Doboz vélemények

Átlagos 2016. január 23.barátokkal járt itt
Valljuk be, az ember nem túl gyakran fordul meg Dobozon. Valahogy most mégis egy hónap alatt kétszer is megesett ez velem. Első alkalommal Eger fele igyekeztünk Aradról s úgy döntöttünk, hogy átvágunk Gyulától a magyar alföldön, nem megyünk autópályán. Doboznál volt az első megálló.
Gumihangya Doboz - Külső képGumihangya Doboz - Étlap/itallapGumihangya Doboz - EgyébGumihangya Doboz - Étel/italGumihangya Doboz - EgyébGumihangya Doboz - BelsőGumihangya Doboz - Étel/italGumihangya Doboz - Külső képGumihangya Doboz - Külső kép