T. Éva2: Családi nyaralás - Hasik Hotel Döbrönte

1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül

Családi nyaralás

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kellemesen töltöttünk itt el majdnem egy hetet. Az ételek finomak, a hotel szép, a személyzet igen kedves és udvarias, nem érzékeltetik, hogy megtűrt vendégek lennénk. A gyerekekkel is igen türelmesek voltak, minden be volt már készítve a szobánkba, az etetőszék pedig ott várt már az asztalunknál. A környezet is hangulatos. Két dolgot változtatnék csupán. Habár nyaralni mentünk, stabilabb internet kapcsolatnak örültünk volna. A wellness részlegen jó lenne, ha kapnánk törölközőt és nem a szobait kellene használni. Összességében meg voltunk elégedve mindennel, biztosan visszatérünk még ide.

Szeretnéd követni T. Éva2 felhasználót?    Igen

2018. július 31. - Hasik Hotel válasza T. Éva2 értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, egyben köszönjük a méltató szavakat is. Az Ön által megjelölt problémák közül, az Internet sajnálatos instabilitását a szolgáltatónak "köszönhetjük". A tisztálkodásra használható törölközőket a fürdőszobába, wellnesshez valókat pedig a szekrénybe készítjük be, ugyanakkor sajnos előfordulhatott, hogy ezúttal elmulasztottuk őket betenni. A kellemetlenségért ezúton is elnézést kérünk Önöktől. Bízunk benne, hogy ezen kellemetlenségek ellenére, valóban jól érezték magukat Döbröntén, és hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket. Tisztelettel és üdvözlettel:
Bezzeg József, igazgató
Hasik Hotel Döbrönte
8597 Döbrönte
Fő u. 4.

2019. január 1.
Minden nagyon jó volt, egyedül az ágyak minősége volt ami számunkra kissé kényelmetlen volt. A matracok keményebbek a megszokottnál és a párnák is kissé laposak voltak. Egyébként minden más kiváló volt, a személyzet csodálatos. Köszönjük!

2018. november 2.
Az ételek csúcs szuperek voltak! A gyerekek az éjszakai vártúrát, a lovaglást és a medencéket élvezték a legjobban. Barkával, a Lovarda kutyájával nagyon összebarátkoztak. A közelben, a pápai Esterházy Kastély a profi idegenvezetéssel lenyűgöző volt! Ennyire látogatóbarát bemutatóval még nem...

2018. augusztus 16.
Minden nagyon szuper volt! A személyzet nagyon kedves,az ételek kitünőek!Mindenképpen vissza szeretnénk térni, csodás a falu,csendes és gyönyörű a környék. A lovarda egy külön élmény volt!

Hasik Hotel, Döbrönte kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-14 - 2019-09-01
 - Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30
 - Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, hintózással, extra bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31