Góczán Gáborné: Hasik Hotel - Hasik Hotel Döbrönte

Hasik Hotel Döbrönte értékelése
1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül

Hasik Hotel

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés!
Csak így tovább!
Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető hölgy felkészültsége és lelkesedése példaértékű! Köszönjük!

Szeretnéd követni Góczán Gáborné felhasználót?    Igen

2020. március 2. - Hasik Hotel válasza Góczán Gáborné értékelésére:
Tisztelt vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodán értékelésére, és köszönjük a kedves szavakat! Üdvözlettel:
Bezzeg József (Hasik Hotel)
Hasik Hotel Döbrönte
8597 Döbrönte
Fő u. 4.

2020. augusztus 8.
Másodszorra választottuk ezt a hotelt a nyaralásunk helyszínéül,most sem csalódtunk. Kedves, szinte baráti hangulatban fogadtak minket. Az ételek finomak, a személyzet nagyon kedves és közvetlen. Amit hiányosságnak találtunk ahogy 2 éve is az a wifi minősége, a szálloda vezetése tud a problémáról...

2020. július 8.
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs...

2020. június 18.
Először jártunk itt, de nagyon remélem, hogy még visszatérünk. Ami a legjobban tetszett: - Személyzet rendkívül segítőkész, nagyon figyelmesek, kedvesek voltak. Ilyen vendégszeretettel hotelben még nem találkoztam, nagyon jó csapat! -A hotel hangulata, a szoba, közös terek tisztasága...

Hasik Hotel, Döbrönte kiemelt csomagajánlatai
 - Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-11-29
 - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31
 - Mini nyaralás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31