Vendég: Felejthetetlen nászút - Hasik Hotel Döbrönte

1. helyezett a 3 döbröntei szállás közül

Felejthetetlen nászút

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Először jártunk itt, de nagyon remélem, hogy még visszatérünk.

Ami a legjobban tetszett:

- Személyzet rendkívül segítőkész, nagyon figyelmesek, kedvesek voltak. Ilyen vendégszeretettel hotelben még nem találkoztam, nagyon jó csapat!

-A hotel hangulata, a szoba, közös terek tisztasága kifogsátalan volt.

-Az ételek hihetetlen finomak, bőséges adagok voltak, félpanzió mellett ebédeltünk is az étteremben és csak jót tudok elmondani mind az ételek és alapanyagok minőségéről, mind a kiszolgálásról.

-Rengeteg programlehetőség van. A túrázási lehetőségek száma gyakorlatilag végtelen. A lovasudvar meglátogatása is mindenképpen ajánlott!

-Gyönyörű környezetben van a hotel

-Ami talán a legfontosabb volt, hogy teljesen feltöltődtünk, kipihentük magunkat.

3 éjszakát töltöttünk itt, de úgy jöttünk el, hogy egy hét is kevés lenne. A bejáratnál megtalálható szokásos promóciós füzetben volt egy sor, ami arról szólt, hogy azt szeretnék, ha vendégeik visszatérnének. A helyzet az, hogy ez nem csak marketingszöveg, valóban mindent megtesznek ezért, itt tényleg a vendég az első. Nagyon köszönünk mindent! :)

2020. június 23. - Hasik Hotel válasza értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy nászútjuk helyszínéül szállodánkat választották, köszönjük a kedves szavakat. Ezeket olvasva, az embernek tényleg kedve támad Döbröntére jönni! :) Szeretettel várjuk Önöket a házassági évfordulóikra (is)! Üdvözlettel:
Bezzeg József (Hasik Hotel)
Hasik Hotel Döbrönte
8597 Döbrönte
Fő u. 4.

2020. július 8.
Nekem talán a leginkább az számít, hogy néz ki a hely, amit kiválasztottam. A Hasik Hotel lenyűgözött! Annyira jól eltalált, eredeti, ízléses és elegáns, ugyanakkor nem hivalkodó a külső és belső építészet, berendezés. Hozzá kell tennem (akinek ez a szempont lényeges), hogy a szállodában nincs...

2020. február 29.
A hotel kiválóan alkalmas arra, hogy a minden napi rohanó életből néhány napra kikapcsoljon bennünket. Ez köszönhető a hotel elhelyezkedésének,de leginkább a személyzet figyelmességének, kedvességének, és nem utolsó sorban a nagyon finom és jól összeállított ételeknek. Ezúton is köszönjük ,...

2020. február 17.
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés! Csak így tovább! Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető...

Hasik Hotel, Döbrönte kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31
 - Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-31 - 2020-11-29
 - Bakonyi nyaralás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-15 - 2020-08-31