Átlagos helytörténet

Dombóvári Helytörténeti Múzeum DombóvárDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár a térképen

Átlagos 2024. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 15.
Nagyon szép házban van, a város centrumának tekinthető rész, kis park közepén egy pompás villa, amit jó célra használnak. Egyáltalán nem váltottam ki semmiféle érdeklődést, egyedüli vendég voltam, fiú jött, felkapcsolgatta a villanyokat, aztán visszament a komájával számítógépezni az irodába. Talán megzavartam őket valamiben. De sebaj, mert legalább éreztem, hogy van időm, nyugodtan sétálhatok, nincs idegesítő másik banda zizi megjegyzésekkel, meg figyelőszemélyzet sem settenkedik a nyomodban. Azt teszel, amit akarsz. Ez egy szép gyűjtemény, nem túl nagy, elég eklektikus, vannak próbálkozások a rendbetételére, hogy értelmesen vezessen valahonnan valahová térben és időben. Kicsit népi, kicsit környékbeli, kicsit értelmiségi múlt, szóval, elég sok minden akad. De jó program, nem érdemes kihagyni. Amikor eleget láttam, beköszöntem, beintettem, hogy megyek, aztán már vonultam is el.
Dombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - Külső képDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - BelsőDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - BelsőDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - EgyébDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - Külső képDombóvári Helytörténeti Múzeum Dombóvár - Külső kép
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok
Nyári relax napok