Huszák Tihamérné: Születésnapi kikapcsoldás - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül

Születésnapi kikapcsoldás

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A férjemmel a 60. születésnapunk alkalmából töltöttünk itt 4 kellemes napot. A szálloda tökéletes helynek bizonyult a pihenésre.
A személyzet mosolygós volt, kedves, de nem tolakodó.
A tisztaság, az ellátás, a kiszolgálás minden tekintetben kiváló.
A recepciós hölgyek, urak minden kérdésre azonnal tudtak válaszolni. Köszönjük!
Köszönjük a chefnek a finom ételeket, süteményeket, köszönet a konyha teljes személyzetének és a felszolgálóknak!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Huszák Tihamérné felhasználót?    Igen

7200 Dombóvár
Kernen tér 1.

2020. szeptember 16.
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel. A kávégép a...

2020. június 15.
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.

2020. február 5.
Kívülről nem látszódik szerintem, de a szálló belseje nagyon szép.A recepciós kedves volt, gyors ügyintézés fogadott minket. A szoba tiszta volt. A wellnes részleg nem a legnagyobb, de bőven elfértünk, mert alig volt bent vendég. A legtöbben a kinti gyógyvizes medencében ültek. A Gunarasfürdőbe...