Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Wellness csomagok Dombóvár városában

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Miska TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel. A kávégép a bal szélen található, és ha szeretnék egy kis tejet a kávéba akkor át kell menni az étterem másik végébe.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kívülről nem látszódik szerintem, de a szálló belseje nagyon szép. A recepciós kedves volt, gyors ügyintézés fogadott minket. A szoba tiszta volt. A wellnes részleg nem a legnagyobb, de bőven elfértünk, mert alig volt bent vendég. A legtöbben a kinti gyógyvizes medencében ültek. A Gunarasfürdőbe szabad átjárás van, de mi ott csak egyszer voltunk, nekünk az nem tetszett.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szállodáról írtak ilyet is, olyat is, de, aki személyesen járt ott, dicsérte. Nem csalódtunk. Igen igényes az enteriőr, elegáns, letisztult a design. A szoba, fürdőszoba makulátlan volt, tágas és csinos, minden maradéktalanul működött. A személyzet egy speciális igényemet nagyon készségesen kezelte, de amúgy nem merült fel semmi probléma, amit meg kellett volna oldani.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
A szálloda nagyon szép! A személyzet kedves ,barátságos nagyon jó a hozzáállásuk a vendégekhez! A szobák tiszták,barátságosak! A fürdő kiváló,kellemes! Az ételek finomak és bőséges a választék! A sportolási lehetőség is megfelelő. A bárban a kiszolgálás italok elkészítése profi módon történik. A recepciósok kedvesek,barátságosak,figyelmesek!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda épülete, a szoba berendezése kiemelkedően ízléses, magas színvonalú. Ugyanígy az étterem is minden igényt kielégít. Ugyanígy az étkeztetés is változatos, a felszolgálás figyelmes, gyors. A gépi kávé viszont rossz minőségű volt. A szabadidős felszerelés szintén magas színvonalú, beleértve a fitnessz gépeket is! A wellness jól felszerelt, élvezetes.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel a 60. születésnapunk alkalmából töltöttünk itt 4 kellemes napot. A szálloda tökéletes helynek bizonyult a pihenésre. A személyzet mosolygós volt, kedves, de nem tolakodó. A tisztaság, az ellátás, a kiszolgálás minden tekintetben kiváló. A recepciós hölgyek, urak minden kérdésre azonnal tudtak válaszolni. Köszönjük!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A szálláshelyen eltöltött idő minden szempontból tökéletes volt. A személyzet, a tisztaság, az ellátás semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Külön kiemelem az étterem minden irányú szolgáltatását, a választék sokféleségét, a fenomenális ízeket.
Külön köszönet a szálloda chefjének, valamint a konyha személyzetének.
Dudó és férje

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Személyzet tekintetében nagyón jónak értékeljük a helyet. A recepciós munkatársak közül nem volt mindenki a toppon, így a fogadtatásunk érdekesre sikerült, a szoba átvátelét olyan adminisztrációs feladathoz kötötték, melyet egyszerűbben el lehetett volna intézni már a szobából, kipakolást és Wifi használat beállítást követően, de ezen átlendültünk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Június 5 és 8 között töltöttünk itt három éjszakát, egy barát házas párral. Már tavaly is éltünk az akciós lehetőséggel. A szoba kényelmes volt. Az étel választék fantasztikus, az ételek minősége kiváló. A személyzet barátságos és udvarias. A hotel wellness elég szerény, de korlátlan lehetőség a hotel melletti fürdő igénybevételére mindent kárpotól.

Hotel Dombóvár
Cserkút
2020.11.02. - 2021.09.28.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással, liba borvacsorával, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.29.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatfarm látogatással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.372,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Kőrösi Apartman
Pécs
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.30-ig

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX