Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Szállások Dombóvár városában
Wellness csomagok Dombóvár városában

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 3.
4 csillagos superior szállodához képest nagyon gyenge! A szobában nem lehetett szabályozni a fűtést-hűtést, pár perc alatt áporodott lett a levegő. Szellőztetni nem komfortos, mert a terasz másik 4-5 szobával közös, belátnak. A fürdő üvegfala szemben a teraszajtóval, így csak behúzott függönynél lehet fürdeni.

Miska TOP szállásértékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel. A kávégép a bal szélen található, és ha szeretnék egy kis tejet a kávéba akkor át kell menni az étterem másik végébe.

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kívülről nem látszódik szerintem, de a szálló belseje nagyon szép. A recepciós kedves volt, gyors ügyintézés fogadott minket. A szoba tiszta volt. A wellnes részleg nem a legnagyobb, de bőven elfértünk, mert alig volt bent vendég. A legtöbben a kinti gyógyvizes medencében ültek. A Gunarasfürdőbe szabad átjárás van, de mi ott csak egyszer voltunk, nekünk az nem tetszett.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
A szállodáról írtak ilyet is, olyat is, de, aki személyesen járt ott, dicsérte. Nem csalódtunk. Igen igényes az enteriőr, elegáns, letisztult a design. A szoba, fürdőszoba makulátlan volt, tágas és csinos, minden maradéktalanul működött. A személyzet egy speciális igényemet nagyon készségesen kezelte, de amúgy nem merült fel semmi probléma, amit meg kellett volna oldani.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 18.
A szálloda nagyon szép! A személyzet kedves ,barátságos nagyon jó a hozzáállásuk a vendégekhez! A szobák tiszták,barátságosak! A fürdő kiváló,kellemes! Az ételek finomak és bőséges a választék! A sportolási lehetőség is megfelelő. A bárban a kiszolgálás italok elkészítése profi módon történik. A recepciósok kedvesek,barátságosak,figyelmesek!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda épülete, a szoba berendezése kiemelkedően ízléses, magas színvonalú. Ugyanígy az étterem is minden igényt kielégít. Ugyanígy az étkeztetés is változatos, a felszolgálás figyelmes, gyors. A gépi kávé viszont rossz minőségű volt. A szabadidős felszerelés szintén magas színvonalú, beleértve a fitnessz gépeket is! A wellness jól felszerelt, élvezetes.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel a 60. születésnapunk alkalmából töltöttünk itt 4 kellemes napot. A szálloda tökéletes helynek bizonyult a pihenésre. A személyzet mosolygós volt, kedves, de nem tolakodó. A tisztaság, az ellátás, a kiszolgálás minden tekintetben kiváló. A recepciós hölgyek, urak minden kérdésre azonnal tudtak válaszolni. Köszönjük!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A szálláshelyen eltöltött idő minden szempontból tökéletes volt. A személyzet, a tisztaság, az ellátás semmi kívánnivalót nem hagyott maga után. Külön kiemelem az étterem minden irányú szolgáltatását, a választék sokféleségét, a fenomenális ízeket.
Külön köszönet a szálloda chefjének, valamint a konyha személyzetének.
Dudó és férje

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Személyzet tekintetében nagyón jónak értékeljük a helyet. A recepciós munkatársak közül nem volt mindenki a toppon, így a fogadtatásunk érdekesre sikerült, a szoba átvátelét olyan adminisztrációs feladathoz kötötték, melyet egyszerűbben el lehetett volna intézni már a szobából, kipakolást és Wifi használat beállítást követően, de ezen átlendültünk.

Hotel Dombóvár
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
5 nap/4 éjszaka 11.813,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, farmlátogatással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Prémium Hotel Panoráma
3-6 éjszaka 26.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.07.02. - 2021.08.22.
Égerliget Vendégház
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.500 - 57.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, wellness kuponnal
2021.07.01. - 2021.09.01.
Bagolyvár Panzió
Pécs
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményre jogosító kuponnal a Zsolnay Negyed kiállításaira és programjára
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
4 nap/3 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vitorlázással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, teázással, gyermekjátszó és kerékpár használattal
Érvényes: 2021.09.30-ig
Napsugár Villa B

Szállodák Dombóvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

DombóvárX