takiri: Minden tökéletes volt, de...... - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése
1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül

Minden tökéletes volt, de......

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kívülről nem látszódik szerintem, de a szálló belseje nagyon szép.A recepciós kedves volt, gyors ügyintézés fogadott minket. A szoba tiszta volt. A wellnes részleg nem a legnagyobb, de bőven elfértünk, mert alig volt bent vendég. A legtöbben a kinti gyógyvizes medencében ültek. A Gunarasfürdőbe szabad átjárás van, de mi ott csak egyszer voltunk, nekünk az nem tetszett.
A félpanziós ellátás ízre tökéletes volt, viszont szerintem kevés volt a hely, alig lehetett a svédasztalhoz oda férni, főleg vacsoránál kellett kerülgetni egymást. A felszolgálók kedvesek.
Ami nem tetszett a dugó-díj, hogy nem lehet kívülről italt behozni, csak a szállodait fogyasztani.

Szeretnéd követni takiri felhasználót?    Igen

7200 Dombóvár
Kernen tér 1.

2020. szeptember 16.
Gyönyörú szálloda, szép környezetben. A szobát, amikor átvettük épp csodáltuk a szoba szépségét, amikor észre vettük, hogy a wc-t nem takarították ki. A nagydolog maradványai benne maradtak, Vajon hogy takaríthattak? Az étteremben az ételek választéka kicsi, és nincs egészséges étel. A kávégép a...

2020. június 15.
Kicsit félve mentünk, hiszen az előzetes értékelések alapján kapott a hely hideget meleget. Mi kellemesen csalódtunk. Őszi programba már beépítettük az újabb utazást.

2020. január 23.
A szállodáról írtak ilyet is, olyat is, de, aki személyesen járt ott, dicsérte. Nem csalódtunk. Igen igényes az enteriőr, elegáns, letisztult a design. A szoba, fürdőszoba makulátlan volt, tágas és csinos, minden maradéktalanul működött. A személyzet egy speciális igényemet nagyon készségesen...