Hotel Dombóvár Dombóvár

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Dombóvár Dombóvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
Retro köntös, de igyekeznek. Kedvesek, segítőkészek. Tény, hogy hozott anyagból dolgozva, a szálloda betontömb jellegét megváltoztatni baromi nehéz. Cserében nem drága. Az ételek jók, semmi extra, finom és kész. A szoba tiszta, a célnak megfelel, bár elég kicsi, túl sok hely a cuccok szétpakolására - ami egy többnapos tartózkodás esetén szerencsés lenne - nincs.
Gyenge 2019. március 9.egyedül járt itt
Érkezésemkor kedves recepciós fogadott egy szép helyen. Aztán a szoba kisebb csalódás volt. Máló tapéta, penészes fürdő hajcsomóval, elhagyott fülbevaló. . . :/ Vízköves poharak. Az ágy tiszta volt, bár ezek után aggodalomra adott okot. Fizetéskor érdekes dolgok fogadtak.
2018. február 2.kollégákkal járt itt
Két egymást követő hosszu hétvégét töltöttem a hotelben. A lakosztály (párommal) után, kollégáimmal 4 első emeleti szobát választottunk! Nem egy emelettel kerültünk lejjebb: a szocreál szoba még elfogadható lenne (az ár jóval kevesebb volt a lakosztályénál), de a penészes, dohos zuhanyfüggöny, rozsdás zuhanytálca - még ott sem.
Átlagos 2018. január 28.kollégákkal járt itt
Az utcáról belépve mintha Párizs egyik irodaházának éttermébe pottyantunk volna. A dizájn, a kiszolgálás, a high tech mosdó, a kiváló ételek és kedvező árú italok igen komoly várakozást keltenek a szállóvendégekben. A bajok azután kezdődnek, miután felvesszük a kulcsot a recepción.
2017. szeptember 19.egyedül járt itt
A 43 éves érettségi találkozómra utaztam Dombóvárra. 1974 óta minden ötödik évben itt szállok meg. Az étterem a mai kor igényének megfelelő, étel és ital választékával,udvarias segítőkész személyzetével ellensúlyozza a szállodai szobák kissé szoc-reál stílusát. Összességében nagyon jól éreztem magam öt év múlva szintén itt szeretnék megszállni
Átlagos 2017. július 29.a párjával járt itt
A személyzet nem minden tagja állt a helyzet magaslatán, kicsit nehezen derítették ki, milyen csomagot foglaltunk, milyen szolgáltatások járnak vele. A szobában sajnos nem volt hűtő, hajszárító, viszont volt légkondicionáló. Arra jobban odafigyelhetnének, hogy a mosdó-zuhanyzó rendesen lefolyik-e, a zuhanyzó ajtaja rendesen működik-e.
Gyenge 2017. április 18.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotel standard 111-es szobájában. Az ajtó zárját belülről alig tudtuk bezárni. Pókhálós volt mindkét helyiség. Csöpögött a csap. Nem volt televízió. Akadozó és gyenge volt az internet. Ár-érték arányban jó.