beaharkany: Újra és újra visszatérünk! - Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár értékelése
1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül

Újra és újra visszatérünk!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már másodszor vagyunk itt! Jövőre is jövünk.
Minden kérésünket teljesítették, az általunk kívánt földszinti szobát kaptuk. Nagyon elégedettek vagyunk az ellátással, üdvözöljük a szakácsot - így ismeretlenül is.
Nagyon jó az ár-érték arány!
Köszönjük a személyzetnek hogy így figyelnek ránk!

Szeretnéd követni beaharkany felhasználót?    Igen

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
7200 Dombóvár
Tó u. 3.

2018. június 21.
Nagyon kedvesen fogadtak,segítőkészek voltak a fürdő belépővel kapcsolatban.A szobában tisztaság voltés rend.Nagyon kellemes a nagy melegben a légkondicionáló,és a televizió is tökéletesen üzemelt.Az étkezés bőséges és változatos volt,mindenki megtalálta a kedvére való ételt.A rengeteg pozitívum...

2018. június 20.
Kellemes Hotel a várostól nem mesze a Gunarasi gyógyvíz szomszédságában,, jól éreztük magunkat újra és újra visszatérünk.. Az ár érték arány teljesen jó,a jó tervezéssel kiküszöbölhetőek azok a dolgok h a fürdő és szálloda nem egy érdekeltség..de amúgy mindenben kompetensek egymással..Csend és...

2018. június 20.
Elégedett voltam a szoba elhelyezkedesevel, a csendes környezettel. A szobabelso felújításra vár!

Hotel Európa Gunaras, Dombóvár kiemelt csomagajánlatai
 - Főszezoni ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-22 - 2018-09-02
 - Augusztus 20-i hosszú hétvége (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-08-17 - 2018-08-21
 - Előszezoni ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-01 - 2018-06-22