4,2

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Rám Étterem Dömös vélemények

Kiváló 2022. június 11.a párjával járt itt
Szép, egész napos kerékpártúra után tértünk be ide. Barátságos, kedves fogadtatás, kitűnő konyha. És persze a teraszon a kulissza sem megvetendő! Minden erre kirándulónak szívből ajánljuk.
Rám Étterem Dömös - Külső kép
Szörnyű 2022. január 14.családjával járt itt
Inkorrekt vezetés, rugalmatlan személyzet. Hugom esküvőjét lemondták fél évvel előtte, többszöri megbeszélés után!!! Még arra is lusták voltak, hogy felemeljék a telefont.... Emailben közölték... Minősíthetetlen ez a hozzáállás!!! Emberileg 0 pontot kaptak nálam.
Kiváló 2021. október 18.a párjával járt itt
Szeptember elején voltam párommal egy hétvéhén ezen a környéken és a Ram szakadék megmászása után úgy gondoltuk megnézzük azt az inpozáns éttermet ahol a kocsival leparkoltunk. Már kívülről is modern,újszerű étteremnek látszott,hatalmas terasz résszel. Amikor benyitottunk az étterembe kedves fogadtatásban volt részünk.
Rám Étterem Dömös - Egyéb