Határ Csárda Dorog Dorog

2025.01.06-ig
Grand Hotel Esztergom

Határ Csárda Dorog Dorog vélemények

Kiváló 2023. augusztus 15.a párjával járt itt
Barátságos kiszolgálás,bőséges,igazán finom adagokkal.Budapest felől a 10-es úton érkezünk Dorogra,ahol
a főút mellett várja az éhezőket,szomjazókat a Határ csárda,ami immár 40 éve eteti-itatja az ide betérőket.
A csárda mindössze 38 km-re található Budapesttől.Érdemes kipróbálni!
Kiváló 2021. október 20.gyerekekkel járt itt
Szuper finom ételek,főételek,sültek,desszertek nagyon ízletesek,kedves kiszolgálás,családias hangulat.
2076
2019. december 6.egyedül járt itt
Ha felnézel a kormány mögül, hogy nahát, ez Dorog, meg nahát, éhes is vagyok, akkor azonnal találhatsz is egy ilyen helyet, ha jó irányból érkezel. Mondjuk Leányvár felől. Nem túl puccos hely, meg nem is túl csárdás, de egy jó étterem.
Határ Csárda Dorog Dorog - Külső képHatár Csárda Dorog Dorog - BelsőHatár Csárda Dorog Dorog - Étel/italHatár Csárda Dorog Dorog - Étel/italHatár Csárda Dorog Dorog - BelsőHatár Csárda Dorog Dorog - MosdóHatár Csárda Dorog Dorog - MosdóHatár Csárda Dorog Dorog - MosdóHatár Csárda Dorog Dorog - Belső
Kiváló 2018. március 28.családjával járt itt
Már több évtizedes múlttal rendelkező ,főút melletti étterem. Gyors ,udvarias kiszolgálás. A meglévő alapanyagokból akár egyéni kérésnek is eleget tesznek. Bármilyen családi programunk van,általában itt ünnepeljük. Külföldi rokonainkkal is ide szoktunk jönni,nekik is nagyon tetszett.
2016. október 24.a párjával járt itt
Előnye,hogy jó helyen, a városba érkezve a főút mellett van. Hangulatos, belső helyiséggel és teraszos résszel is rendelkezik.
A kiszolgálás gyors és udvarias, az általunk elfogyasztott ételek
finomak voltak. Ami nem tetszett, az volt, hogy a konyhából kiszivárgott a zsírszag és az ételek főzési aromája. A parkolás megoldott, közvetlen az étterem előtt meg lehet állni.