Vár Étterem Dunaföldvár

7020 Dunaföldvár, Rátkay köz 2.

Vár Étterem Dunaföldvár a térképen

Vár Étterem Dunaföldvár értékelése:

6. helyezett a 8 dunaföldvári étterem közül
153. helyezett Dél Dunántúlon - 463 étterem közül

Vár Étterem Dunaföldvár vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Dunaföldvár legszebb részén található az étterem Rendezett környezet csodás kilátással 40. házassági évfordulónkat ünnepeltük a családdal.A megrendelt étel finom és bőséges volt Kedves kiszolgálás Tiszta hely amit csak ajánlani tudok mindenkinek. Az árak elfogadhatóak.Ide érdemes betérni.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Az ételre nagyon sokat kellett várni, több, mint 1 órát. A levesek menza minőségűek voltak, a halászlé elfogadható, a sültek szárazak, a fatányéros körete párolt zöldség(! ), rengeteg zsíros hagymával. A mellettünk ülők visszaküldték a tatárbifszteket, mert konzerv vagdalthús íze és kinézete volt. Nem ajánlom, annak ellenére, hogy a hely és a környezete szép.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város egyik legszebb pontján található, a Dunaföldvári vár udvarban, szép kilátással, gondozott és ápolt környezettel. Az adagok és az árak korrektek, a kínálat átlagos. A kiszolgálás gyors és professzionális. Leggyakrabban két személyes vár tálat rendelünk. Személyes kedvenceim a libamájas ételeik.

2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A hónap elején a Vár Étterem felé vitt utunk és újból meg akartuk kóstolni a csodás túrógombócukat. Kora délután voltunk. Nem bántuk meg. A fogadtatás nagyon kedves volt. A teraszon ültünk le, ahonnét csodás panoráma nyílik a Dunára és a löszfalra. A kiszolgálás kifogástalan és szórakoztató volt. A gombóc szemet gyönyörködtető, fenséges, gusztusos és főleg nagyon ízletes.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Az étteremből nagyon szép a kilátás, különleges a hangulata. Sajnos az egészet lerontotta, hogy nagyon sokat kellett az ételre várni. Az meg aztán mindennek a teteje és szerintem minősithetetlen és megengedhetetlen egy ilyen helyen, hogy a szakácsnő romlott, büdös húst küldjön ki a konyhából. Ide biztosan nem térünk vissza és ajánlani sem fogjuk senkinek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.337 - 28.357,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.09.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.141 - 27.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.
Pe-Ki Apartman
2021.06.22. - 2021.12.19.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással
2021.05.31. - 2021.11.30.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Erzsébet Nagy Szálloda Dunaföldvár
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

Vár Étterem DunaföldvárX