Vár Étterem Dunaföldvár

7020 Dunaföldvár, Rátkay köz 2.

Vár Étterem Dunaföldvár a térképen

Vár Étterem Dunaföldvár értékelése:

4. helyezett a 8 dunaföldvári étterem közül
85. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

Vár Étterem Dunaföldvár vélemények

nagy.ferenc52 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Dunaföldvár legszebb részén található az étterem Rendezett környezet csodás kilátással 40. házassági évfordulónkat ünnepeltük a családdal.A megrendelt étel finom és bőséges volt Kedves kiszolgálás Tiszta hely amit csak ajánlani tudok mindenkinek. Az árak elfogadhatóak.Ide érdemes betérni.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Az ételre nagyon sokat kellett várni, több, mint 1 órát. A levesek menza minőségűek voltak, a halászlé elfogadható, a sültek szárazak, a fatányéros körete párolt zöldség(! ), rengeteg zsíros hagymával. A mellettünk ülők visszaküldték a tatárbifszteket, mert konzerv vagdalthús íze és kinézete volt. Nem ajánlom, annak ellenére, hogy a hely és a környezete szép.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város egyik legszebb pontján található, a Dunaföldvári vár udvarban, szép kilátással, gondozott és ápolt környezettel. Az adagok és az árak korrektek, a kínálat átlagos. A kiszolgálás gyors és professzionális. Leggyakrabban két személyes vár tálat rendelünk. Személyes kedvenceim a libamájas ételeik.

2016. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A hónap elején a Vár Étterem felé vitt utunk és újból meg akartuk kóstolni a csodás túrógombócukat. Kora délután voltunk. Nem bántuk meg. A fogadtatás nagyon kedves volt. A teraszon ültünk le, ahonnét csodás panoráma nyílik a Dunára és a löszfalra. A kiszolgálás kifogástalan és szórakoztató volt. A gombóc szemet gyönyörködtető, fenséges, gusztusos és főleg nagyon ízletes.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Az étteremből nagyon szép a kilátás, különleges a hangulata. Sajnos az egészet lerontotta, hogy nagyon sokat kellett az ételre várni. Az meg aztán mindennek a teteje és szerintem minősithetetlen és megengedhetetlen egy ilyen helyen, hogy a szakácsnő romlott, büdös húst küldjön ki a konyhából. Ide biztosan nem térünk vissza és ajánlani sem fogjuk senkinek.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 30.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 14.110,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.29. - 2020.12.20.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaföldvár
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyári pihenés (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

Vár Étterem DunaföldvárX