nagy.ferenc52

nagy.ferenc52 adatlapja

Regisztráció2013.08.16
Utoljára itt2023.10.05

Szörnyű 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A Hotel Liget 3 csillagos Hotelként hirdeti a kuponokat. A képek alapján döntöttünk a Hotel Liget mellett. Mi 14 kupont vásároltunk családi nyaralást terveztünk. A 7 szoba egyike sem hasonlított a kuponon szereplő képekkel. A fürdő ami a képen van egy másik Hotelé,térítés ellenében igénybe lehet venni.
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
2015 májusban véletenszerű választás volt a Kerek hegy Panzió. Két kicsi lánnyal mentünk. Mikor megérkeztünk nagyon kedvesen fogadtak bennünket,mindent megmutattak,mit hol találunk. Tiszta rendes szállást kaptunk amely megfelelő volt 4 fő részére. A reggeli bőséges,finom volt. Az udvarban gyerekek részére játék sarok.
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Februárban két kicsi unokánkkal jártunk ott.Hosszu utazás után csodálatos környezetbe érkeztünk.Kedves segitőkész személyzet,finom választékos ételek.A szállás megfelelő volt számunkra.A Hotel fürdője is nagyon jó.Kint játszótér,bent játszó szoba van.Mi nagyon jól éreztük magunkat.Ajánlom másoknak is