Csüti78

Csüti78 adatlapja

Regisztráció2015.10.18
Utoljára itt2017.11.21

Szörnyű 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Régóta kíváncsi voltam a cukrászdára, de valahogy sosem jutottunk el eddig. Most családdal együtt mentünk felfedezni. Rögtön az első rossz pont, hogy olyan magas a lépcsőfok amit idősebbek nehezen tudnak megmászni. Amikor bementünk még nem tűnt fel, hogy valójában milyen koszos a hely. Nincs nagy választék, ráadásul az is drága ami van.
Kiváló 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálásban volt részünk. Finom ételek, italok és desszertek kaphatók jó áron. Az adagok is nagyon jók, a társaságból szinte senki nem bírta megenni mindet, pedig éhesek voltunk :-) Átlagosan 2-3e között vannak az ételek árai. Az étterem előtti kis teraszon kívül, hátul van egy nagy terasz és egy légkondicionált belső étterem rész is.
Szörnyű 2015. október 18.gyerekekkel járt itt
3 féle hamburger menüt vásároltunk elvitelre, mivel nem volt sok időnk, ezért meg is kérdeztem rendelés előtt mennyit kell várni. A válasz: 20 pecet (ez még belefér ebédidőben). Ez végül 35 perc lett és aki utánnunk jött az is előbb kapta meg a rendelését :-(
Normál, sajtos és BBQ hamburgert kértünk.