Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti

a 3 dunakiliti étterem közül
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti
Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem DunakilitiDiamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti

1 vendég értékelése alapján

Diamant Hotel Dunakiliti
59.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti vélemények

Átlagos 2013. november 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
A legnagyobb hátránya hogy a közelében semmi sincsen! A csúszda és a belső medencés rész egész jó! Nyáron ajánlom, télen semmiképp! A szobára sokat kellett várnunk, pedig előre jeleztük hogy kisgyerekkel érkezünk, amit vissza is jeleztek! Kész szenvedés volt a feljutás! Egyébként az éttermi része drága és kis adagokat adnak!
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti - EgyébDiamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti - Külső képDiamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti - Egyéb
Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti a térképen
9225 DunakilitiCsölösztői u. 1.
06 96 671 470
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
Konyha jellege
nemzetközi