wellnessguru: EGYSZER kipróbáltuk... - Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti

Nem ajánlom a helyet másoknak!

EGYSZER kipróbáltuk...

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A legnagyobb hátránya hogy a közelében semmi sincsen! A csúszda és a belső medencés rész egész jó! Nyáron ajánlom, télen semmiképp! A szobára sokat kellett várnunk, pedig előre jeleztük hogy kisgyerekkel érkezünk, amit vissza is jeleztek! Kész szenvedés volt a feljutás! Egyébként az éttermi része drága és kis adagokat adnak! Mi félpanzióra voltunk befizetve de egyszer ebédeltünk is...jó drágán! (Nem is laktam jól...) Még nagyon nagy hátránya hogy mivel csak délután tudtuk átvenni a szobát, átöltöztünk és lementünk a medencéhez egy napozóágy sem volt szabad! Mivel külsősöket is beengednek napi jeggyel így a fizető szállóvendég háttérbe szorul! Elég sokat fizettem és még egy nyavalyás napozóágy sem jut? Nem is beszélve a kinti kétszemélyes ágyakról! Egyébként szép helyen van nagyon nagy területen! Vannak háziállatok amiket meg lehet nézni illetve aki vállalkozik rá be is mehet és megsimogathatja őket bármikor ingyen! Gyerekeknek nagy élmény a mai világban! Átsétáltunk a mögötte lévő csárdába is de ott nem fogyasztottunk hiszen félpanziós ellátásra voltunk befizetve! Ha a szállodából kijössz csak kukoricamező van más semmi! Ja van egész kicsiknek való pancsoló és egy gyerekmedence (picike) a benti részben csúszdával! A Dunában is lehet fürdeni, a vízparti része homokosra van csinálva! Magam részéről este szeretek kimenni sétálni,nézelődni! Itt nincsen hová! (Egyik nap a duzzasztóművet meglátogattuk, de autóval mert gyalog kisgyerekkel igen csak messze van!

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Átlagos