Bringa Panzió Dunapataj
6328 Dunapataj, Vasút utca 35.

Bringa Panzió Dunapataj a térképen

Bringa Panzió Dunapataj értékelése:

2. helyezett a 4 dunapataji szállás közül
181. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Bringa Panzió Dunapataj bemutatkozása

Az angol vidéki stílus jegyében épült Bringa Panzió főként kerékpáros vendégeit várja Dunapatajon. A szállás közvetlen közelében halad el az Eurovelo 6 kerékpárútvonal. Szép környezet és maximális kényelem várja a két keréken érkezőket.

Bringa Panzió Dunapataj képei

Szállások Dunapataj városában
Wellness csomagok Dunapataj városában

Bringa Panzió Dunapataj vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 24.
A Bringa Panzió egy igen különös hely, a neve nem is fedi a valóságot. A "Bringa" egy igen színvonalas ,igényesen és szépen berendezett kis szálláshely. Nívós szállodák színvonalával versenyezhetne,annyira ízlésesek és tágasak a szobák,mindez a tulajdonos hölgy jó ízlését dicséri. :-) Aki szeret bringázni és szereti a természetet a vizet,annak különösen ajánlom ezt a szálláshelyet.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Februárban jártam itt a párommal és igen kellemes meglepetést okozott, mert a környék talán legigényesebben berendezett és kialakított panziójában szállhattunk meg! A szoba és a hozzá kapcsolódó helyiségek kialakítása nagyon hangulatos, a stílusjegyek a szobáktól kezdődően a közlekedőkön át az étteremig egységesek, bájosak. A személyzet nagyon előzékeny és kedves volt.

Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
Érvényes: 2020.10.14-ig

Szállodák Dunapataj környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Bor és wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

DunapatajX