Dunapataj

Dunapataj
Dunapataj - Pataji Múzeum - Helytörténeti GyűjteményDunapataj
DunapatajDunapataj

Dunapataj bemutatása

Dunapataj nagyközség Bács-Kiskun megyében a kalocsai járásban található. A nagyközséghez tartozik a közkedvelt fürdő- és üdülőhely, a Szelidi-tó.
Dunapataj és a szomszédos Szelidi-tó között bronzkori település emlékeit találták meg, e szerint már korán lakott volt a terület.

Evés, ivás Dunapatajon (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Dunapataj és környéke legfrissebb értékelései

2024.01.30a párjával
Nyereményként kaptuk ezt a két éjszakát, nagyon örültünk neki,sosem jártunk ezen a vidéken még.A szállás ,a szoba,a vendéglátás,telek kitűnő volt,nagyon jól éreztük magunkat.Nyaron csak még jobb lehet
2023.11.14a párjával
A Waterfront Lodge vendégei voltunk, aztán beszéltünk a vacsoráról, a panzióban előre meg kell egyezni, hogy miből mennyi lesz, és közben felmerült, hogy nem igazán vannak felkészülve a Márton napra. De a lány a recepción szívesen ajánlotta a szomszéd intézményt, a Family éttermet. Átmentem,...
2023.11.13a párjával
Voltam olyan szerencsés a közelmúltban az ittjartam egyik lelkes aktivistájaként, hogy a nyereményjátékon felém hajlott Fortuna keze. Így aztán alkalmam nyílt és végre elhagyhattam a fővárost és leköltöztem két éjszakára a Szelidi-tó mellé. Bevallom, máskülönben nem jutott volna eszembe éppen...

Dunapataj és környéke kedvelt szállásai

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
10.14-01.02.
Waterfront Lodge Dunapataj
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
07.05-12.24.
Fried Kastély Hotel Simontornya

Dunapataji látnivalók (3)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Dunapataj és környékén

Waterfront Lodge DunapatajWaterfront Lodge, DunapatajCsomagok már 16.000 Ft/fő/éj ártól
6 értékelés
Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda, PaksCsomagok már 21.475 Ft/fő/éj ártól
32 értékelés
Mártoni Csárda SzigetszentmártonMártoni Csárda, SzigetszentmártonCsomagok már 12.824 Ft/fő/éj ártól
6 értékelés