3,8
a 2 dunaszegi étterem közül
étterem
La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg
La Curia Étterem & Kemencés Udvar DunaszegLa Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg

La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg bemutatkozása

A Szigetköz szívében, Dunaszegen, Győrtől 10 kilométerre található éttermünk. 2 hektáros horgásztó partján várjuk vendégeinket hagyományos és mediterrán ételekkel. Búbos kemencés teraszunk látványkonyhájában hal-, vad- és kemencés ételek készülnek kora tavasztól késő őszig.

Hotel Isabell Győr - Napi árak reggelis ellátással
Golden Ball Club Hotel Győr - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 7.gyerekekkel járt itt
Nagy elvárásokkal tértünk be, ahhoz képest csalódás volt. Minden átlagos. A személyzet, a választék, a minőség. Egyedül a könyezet jobb az átlagosnál.
Kiváló 2016. február 26.barátokkal járt itt
Egy baráti társaság vagyunk Győrből !Egy emlékezetes estét töltöttünk az étterembe !Február 22 én !Tekézéssel kezdtük az estét utána pedig nagyon finom vacsora volt!Minden rendben volt !Nagyon közel van Győrhöz és egy kellemes hely csak ajánlani tudom mindenkinek!Tapasztalat család barát hely !Köszönjük !
Kiváló 2016. február 13.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk ,torkos csütörtökre érkeztünk az étterembe ! Nagyon sokan voltak ! Ilyenkor ez természetes mert az fél ár az sok embert megmozgat ! Nagyon kedves volt a fogadtatás ,ismét ! Az ételeket megrendeltük ,és amíg várakoztunk kaptunk kicsi falatkákat ,ez nagyon finom szarvas kolbász volt!
Kiváló 2016. január 14.gyerekekkel járt itt
Ismét meglátogattuk az éttermet ezúttal a Nagyi születés napját ünnepeltük ! Nagyon finomak voltak az ételek ,az isteni finom kemencés csülköt ,és természetesen nem maradt el az édesség sem,a Somlói galuska is finom volt ! Kisebb gyermekem is feltalálta magát a nagyon jól kialakított gyermek játszó részben ,gyermek barát hely csak ajánlani tudom mindenkinek !
La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - Étel/italLa Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - Étel/italLa Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - BelsőLa Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg - Étel/ital
Szörnyű 2015. november 21.családjával járt itt
Ez az étterem egy kritikán aluli estét nyújtott nekem és családomnak! Nemhogy ízetlen, de még sületlenek is voltak az ételein. 90%-ban hűtőből kivett fagyasztott ételeket tálaltak elénk. A gulyáslevesben lévő zöldség és hús nyers illetve rágós maradt. A hal félig nyersen érkezett meg elém majdnem hogy ficánkolt is.
La Curia Étterem & Kemencés Udvar Dunaszeg a térképen
9174 DunaszegSomosalja u. 1.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V