Popeye Vendéglő Dunasziget

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Vasárnapi kirándulásunk alkalmával tévedtünk ide ,megláttuk az éttermet szimpatikus lett a nagy terasz és beültünk . Bár elég sokan voltak ebéd időbe mi gyorsan ki lettünk szolgálva és viszonylag gyorsan ehettünk is. Pizzán gondolkodtam mivel láttam h van fa tüzelésű kemence(amibe a legjobb a pizza ugye) de aztán láttam h van sokféle hal és harcsa paprikast ettem ami nagyon finom volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
A kecskesajtos saláta szinte ehetetlen volt. Nem friss salátából, állott öntetből, rossz, állott ízű öntet, ehetetlen ízvilág. Kár hogy nem küldtem vissza és ették volna meg az ott dolgozók, hogy lássák mit készítettek. Sajnos még ki is fizette a párom. Ezt is megbántam. Mert nem akartam jelenetet, de ezt nem szabad szó nélkül hagyni.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Többszőri látogatás után is, hozzák azt a színvonalat, amit elvárhatunk egy vendéglőtől. Nagyon finomak az ételek, a pizzájuk isteni, nagyon szép a környezet amely körülveszi és a kiszolgálással is teljesen megvoltunk/vagyunk elégedve. Bár én párommal jártam itt, ajánlani tudom családosoknak is. Negatív élményem egyszer sem volt és nagyon szívesen visszamennék bármikor.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 11.
Nagyon sokat vártunk a felszolgálóra, hogy felvegye a rendelést. Amikor megkaptuk az előételt _levest_ csalódottan láttuk, hogy a tejfölös gombaleves inkább főzelékre emlékeztetett, az íze pedig szörnyű. Kértem a kis nem egészen három éves unokámnak fél adag levest, ez nem volt megoldható, így az egy adag leves ki kellett fizetni, amit egy ekkora kisgyermek nem tud megenni.

Legnépszerűbb csomagok Dunaszigeten és környékén
Hanság Vendégház
Kapuvár
2020.07.07. - 2021.07.07.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, edzőterem belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.29. - 2020.12.23.
Hotel Famulus
Győr
3 nap/2 éjszaka 11.527 - 17.078,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2020.12.29.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2020.12.29.

Szállodák Dunasziget környékén
Aqua Hotel Termál Dunasziget
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Újranyitási ajánlat 2=3
Húsvét