lichi

lichi adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2015.01.09

Gyenge 2013. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokat vártunk a felszolgálóra, hogy felvegye a rendelést. Amikor megkaptuk az előételt _levest_ csalódottan láttuk, hogy a tejfölös gombaleves inkább főzelékre emlékeztetett, az íze pedig szörnyű. Kértem a kis nem egészen három éves unokámnak fél adag levest, ez nem volt megoldható, így az egy adag leves ki kellett fizetni, amit egy ekkora kisgyermek nem tud megenni.
Szörnyű 2014. december 5.egyedül járt itt
Nem tudom senkinek ajánlani, a szoba kicsi, a fürdő szoba ablaka nem teljesen zárható (novemberben voltam), nincs egyetlen pohár sem a szobában,csak "marokkal" lehet inni, fogat mosni, nincs TV, a WIFI "szakadozik.A panzió elhelyezkedése jó, rövid idő alatt el lehet jutni a belvárosba. A padlószőnyeg egy kissé viseltes.
2013. április 25.a párjával járt itt
A város szívében, gyönyörű helyen, a termálfürdő közvetlen szomszédságában található, akár egy hétvégi családi nap beiktatásával. Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. Mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt, de vigyázz, mert dél tájban, esetleg ha vacsorázni szeretnél kb. 6-kor, sokat kell várni a szállóvendégek miatt.