Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Erdősor 31/a.

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros a térképen

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros vélemények

Évi67 TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Aranyhordó Étteremben már régen jártunk, fel lett újítva, a terasz le lett zárva üvegfallal. Ide belépve jó hangulatú étterem benyomását kelti. Valentin napon hirtelen ötlettől vezérelve hívott meg a párom egy vacsorára. Kaptunk egy kétszemélyes asztalt, pedig nem jelentkeztünk be, és szinte az összes asztalon ott volt a "foglalt" tábla.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt 1 év során 2x próbáltuk meg ezt az éttermet. (Azért kétszer, hátha elsőre csak baki volt. . . )
Sajnálatos módon mind a kétszer csalódnunk kellett. Sem az ételek minősége, sem a felszolgálás nem volt kielégítő. Először a felszolgált alkohollal volt problémánk: nem azt kaptuk, amit kértünk. Szóvá tettük, nem kaptunk helyette mást.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi ( vasárnap) svédasztalos ebéden jártunk az étteremben. Igazán ajánlani tudom mindenki számára, hiszen fantasztikusan ízletes ételeket készítettek a vendégek részére.
A személyzet felkészült, udvarias, segítőkész. A telt ház ellenére is azonnal ott voltak, és teljesítették a kéréseinket.
Ajánlom mindenki számára, aki ebben a városban jár!

Mobilról küldte. | 2014. júniusban járt itt
Értékelt: 2014. június 15.
Színvonalas :)

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Családdal voltunk a hordóban, kellemes meglepetés ért mind a hely színvonala mind az ételek minősége kapcsán. Komoly steakek is szerepelnek a repertuárban amit mindenkinek csak ajánlani tudok. A hely szépen felújított, a pincérekre nem kellett várni, pedig tele volt a hely. Nem kellett sokat várni a rendelésre, a várakozás elősegítendő előételt kínáltak.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Faházas Villapark
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 25.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.16. - 2022.03.07.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.840 - 17.389,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.658 - 25.392,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.02.28.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 13.478,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék süteménnyel vagy fagyival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház DunaújvárosX