Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Erdősor 31/a.

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros a térképen

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház Dunaújváros vélemények

Évi67 TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Aranyhordó Étteremben már régen jártunk, fel lett újítva, a terasz le lett zárva üvegfallal. Ide belépve jó hangulatú étterem benyomását kelti. Valentin napon hirtelen ötlettől vezérelve hívott meg a párom egy vacsorára. Kaptunk egy kétszemélyes asztalt, pedig nem jelentkeztünk be, és szinte az összes asztalon ott volt a "foglalt" tábla.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt 1 év során 2x próbáltuk meg ezt az éttermet. (Azért kétszer, hátha elsőre csak baki volt. . . )
Sajnálatos módon mind a kétszer csalódnunk kellett. Sem az ételek minősége, sem a felszolgálás nem volt kielégítő. Először a felszolgált alkohollal volt problémánk: nem azt kaptuk, amit kértünk. Szóvá tettük, nem kaptunk helyette mást.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi ( vasárnap) svédasztalos ebéden jártunk az étteremben. Igazán ajánlani tudom mindenki számára, hiszen fantasztikusan ízletes ételeket készítettek a vendégek részére.
A személyzet felkészült, udvarias, segítőkész. A telt ház ellenére is azonnal ott voltak, és teljesítették a kéréseinket.
Ajánlom mindenki számára, aki ebben a városban jár!

Mobilról küldte. | 2014. júniusban járt itt
Értékelt: 2014. június 15.
Színvonalas :)

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
Családdal voltunk a hordóban, kellemes meglepetés ért mind a hely színvonala mind az ételek minősége kapcsán. Komoly steakek is szerepelnek a repertuárban amit mindenkinek csak ajánlani tudok. A hely szépen felújított, a pincérekre nem kellett várni, pedig tele volt a hely. Nem kellett sokat várni a rendelésre, a várakozás elősegítendő előételt kínáltak.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.150 - 67.580,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.17.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.008 - 64.730,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, gyertyafényes borvacsorával, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.

Szállodák Dunaújváros környékén
City Hotel Unió  Dunaújváros
Zichy Park Hotel Dunaújváros
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaújváros
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Augusztus 20. - hosszú hétvége (min. 3 éj)

Aranyhordó Étterem & Pálinkaház DunaújvárosX