Diáktanya Büfé Dunaújváros

2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Diáktanya Büfé Dunaújváros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. február 1.barátokkal járt itt
Ide jártam anno főiskolára és úgy súgták meg, hogy van itt 1 hely ahol jó és olcsó hamburger van. Éltünk is ezzel a lehetőséggel, meg amikor ott járunk mindig. Nem drága, egész olcsó, olyan csóró diákoknak való hely. Ha akarsz egy jót enni olcsón és valami gyors kaja kell, gyere ide és ne más gyorsétterembe [moderálva - a szerk.
2014. március 17.a párjával járt itt
Egy időjárás miatt félre sikerült kirándulás miatt kötöttünk itt ki. Már agyon áztunk és pont az a kilátástalan soha el nem álló esős idő volt az országnak ennek a felén, dühöngtünk miért nem a másik felére indultunk, amikor ráakadtunk erre a szimpatikus helyre. Végül is így ennek az étteremnek köszönhetően mégis jól éreztük magunkat és felvidultunk.