glbgabor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg glbgabor értékeléseit!

Olvasd el glbgabor étterem értékeléseit!

glbgabor értékelései

Kis cukrászda hamburgeressel -

Benetto Cukrászda & Burger Marcali

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
Maga a cukrászda kívül belül dekoratív, csinos, tiszta, de kicsi, terasz része is kicsi. Fő út mellett van egy kereszteződésnél, parkolóval ellátott hely(ingyenes). Parkoló sem túl nagy. 3-4 autó max, egy családi ház volt anno. Kiszolgálás jó és gyors. Süti, számomra sablonos, átlagos, fagyi szintén, jégkása szintén, de ízre jók.
Mikor hogy sikerül :D -

Marcello Pizzéria Marcali

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Többször jártam itt, hagyományos pizzéria ami néhány gyorsétellel és egyedi étellel van kiegészítve. Van kültéri nagy kerthelyisége és beltéri egyaránt. Parkolás ingyenes. Rendszeresek a programok. Látvány disznóvágás is van egy évben egyszer és helyben feldolgozott házias ízeket is megkóstolhatja az ember mint például házi májas, töpörtyű stb.
Térj be egy olcsó és jó reggelire -

Random Bistro Marcali

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Anno ez a hely egy pub volt nemrég alakították át bisztróvá. A hely szép kívül belül, városközpontban található, ingyenes a parkolás. Kiszolgálás jó, nem zsúfolt a hely, tágas világos. Kiszolgálás jó, a pultos/pincér körbeugrált bennünket. Gyors reggelire tértünk be, sok dolgunk volt az nap és nem volt időnk se otthon se útközben enni valamit.
Városnézés Komárom/Komárno -

Vámház Fogadó étterme Komárom

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Megnéztük párommal a Monostori erődöt és megéheztünk, de valami nasit ettünk volna. Vele szemben található ez az étterem, főúton, parkolás megoldható az erődnél, ingyenesen. Étterem maga egész jó, átlagosnak mondanám, étlap szintén. Mikor ott voltunk épp ebédeltetés zajlott, szóval kicsit lassú volt a kiszolgálás, de személyzettel nem volt gond, tette a dolgát.
Üvegszilánk a széken -

Rózsakert Bistro Hévíz

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 3.
Többször megfordultam már ez a helyen de sose kaptam olyan ellátást amilyet vártam volna. Fagyit érdemes ott enni mást nagyon nem, itallap se túl gazdag és az árak se túl jók. Annyiból jó hogy egy központi szép helyen van a sétáló végén a tó felé. Legutóljára mikor ott jártunk egy kávéra illetve capuccinóra futottunk be, de rendkivül lassú volt a kiszolgálás.
Városközponti kávézó vadkacsákkal -

Monarchia Kávéház Mosonmagyaróvár

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 3.
Nyáron ajánlanám a helyet, belül nekem kicsit szűk. Jó helyen van, Lajta part mentén, macskaköves sétáló végén. Mindenképp szúnyogírtás után menjünk! ! Ha nem nem tudsz a teraszon megmaradni. Ez a többi helyre is vonatkozik ezen a környéken. Paleo sütik finomak, limonádék finomak, kiszolgálás jó, meg hétvégente vannak élőzenés esték is.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
2x jártam ezen a helyen, elég is volt. Jó helyen van,közvetlen a parton egy vitorlás kikötőnél. Jó a design, rózsaszín párnás elegáns kávézó, sok pincérrel. Legjobb helyek állandóan foglaltak. Bécsi kávénk negyed órás várakozás után sem érkezett meg. Jeleztem ezt egy másik pincérnek, az előző aki felvette a rendelést ránk se hederített.
Város legjobb kávézója -

Várkert Kávézó Mosonmagyaróvár

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Sűrűn megfordulok itt, télen nyáron jó ez a hely. Tudsz szolidan forrócsokizni, sütizni, reggelizni, vagy csak bekapni gyorsan valamit, bandázni, bulizni, nagy és tágas és nem olyan puccos, kiszolgálás jó, folyamatosan megújuló ajánlatok. Idei egyik kedvenc a mézeskalács izű forraltbor, de sorolhatnám még. Van ingyenes parkolás is és tényleg hangulatos hely, szép helyen.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Ebbe a kávézóba, elitebb emberek járnak úgy hírlik, igényes szép dekoratív. Finomak az ételek, italok, de árban kicsit húzósak, viszont sok jó dolgot megtalálsz. Hely maga kicsi, de jó helyen fekszik. Napközben felejtsd el hogy a környéken ingyen parkolsz. Étlap jó, sokszínű érdekes, itallap szintén. Rendezvényeket is bonyolítanak, szóval hétvégi esti programot is tervezhetsz itt.
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Ide jártam anno főiskolára és úgy súgták meg, hogy van itt 1 hely ahol jó és olcsó hamburger van. Éltünk is ezzel a lehetőséggel, meg amikor ott járunk mindig. Nem drága, egész olcsó, olyan csóró diákoknak való hely. Ha akarsz egy jót enni olcsón és valami gyors kaja kell, gyere ide és ne más gyorsétterembe [moderálva - a szerk. ]. A kiszolgálás emberi és kedves.