Kiskohász Vendéglő Dunaújváros

Kiskohász Vendéglő DunaújvárosKiskohász Vendéglő Dunaújváros
Kiskohász Vendéglő DunaújvárosKiskohász Vendéglő Dunaújváros

Duna Relax Hotel Ráckeve - Pünkösd
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Kiskohász Vendéglő Dunaújváros vélemények

Kiváló 2014. június 15.családjával járt itt
Mi a lakodalmunkat tartottuk 2013-ban itt a kiszolgálás,és a vendégekkel való törődésük kiváló volt! Mindig tudták mikor kell ott lenni és mikor nem. Számomra ez is egy + dolog volt. Az ételek nagyon finomak voltak, és a vegán vendégeinknek is teljesítették a vágyukat. Azóta már többször megfordultunk itt. Egyszóval a kedvenc éttermünk lett. Mindenkinek csak ajánlani tudom ! !
Kiváló 2014. június 14.a párjával járt itt
Igényes ízléses kialakítás,a személyzet kulturált diszkrét viselkedése. Az ételek kifogásolhatatlan minősége, végül de szerintem fontos az árak nagyon korrektek. Az étterem kellemes hangulata szinte meghitté teszi egy pár ott töltött óráit. Töbszőr is voltam ott és a véleményemet csak megerősitik a tapasztaltak.