Kiskohász Vendéglő Dunaújváros

2400 Dunaújváros, Balogh Ádám utca 16-18.

Kiskohász Vendéglő Dunaújváros a térképen

Szállások Dunaújváros városában
Wellness csomagok Dunaújváros városában

Kiskohász Vendéglő Dunaújváros vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Az utcatérkép alapján nem erre számítottunk. :)
Az étterembe lépve igényesen és ízlésesen berendezett helyre jutottunk. Bár asztalfoglalásunk nem volt, 6 személyre szabadítottak fel nekünk helyet, pedig elég sportosan voltunk öltözve a hely hangulatához. :)
Az étlap változatos és az ételek finomak. Sok a nem szokványos párosítás.

Évi67 TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ide belépve elegáns környezet fogad. Már többször járunk itt és szinte minden esetben megújult étlapot találtunk. Lehet, hogy vannak emberek, akik kedvelik, ha mindig más ételek fogadják az étlapon, de mi nem ezek közé tartozunk. Legalább is szeretjük, ha legalább egy-két fogás megmarad (pláne ami nagyon ízlett), de itt teljes körű váltást tapasztaltunk.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Néhány éve felújításra került az étterem, ami kifejezetten az előnyére vált. Eleganciát sugall az étterem belső kialakítása. Az étlap szerencsére nemcsak a szokványos választékot biztosítja.

A személyzet profi módon végzi a dolgát: gyorsak, készségesek, néha-néha még mosolyogni is tudnak.

Ez az étterem Dunaújváros legelegánsabb étterme!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Igényes berendezés, rendkívül készséges, barátságos és profi személyzet fogadott minket az étteremben 2017. márciusában. A hagyományos magyaros ételek mellett modern, "újragondolt" ételek is megtalálhatók az étlapon, megfizethető kategóriában. A kiszolgálás gyors volt, az adagok korrektek. Máskor is vissza fogunk térni, mert minden tekintetben csak pozitív élményekkel gazdagodtunk.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 17.
Régebben is többször jártunk ezen a helyen. Szerettük, de az évek során kicsit elavultá, unottá vált a hely. Ezért is örültünk neki, hogy végre felújításra került, bár új vezetéssel. Mióta újra megnyitott, párszor ellátogattunk vacsorázni. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a konyha - bár jónak ígérkező kínálattal - annál silányabb minőséggel bír mind a levesek, mind a főételek tekintetében.

Évi67 TOP fotófeltöltő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 2. - 7 látogató hasznosnak vélte
Maga a vendéglő elegáns, külső terasz is van jó időben. (tavasztól őszig) A kiszolgálás is nagyon kedves, precíz, diszkrét. Igazán ízletes, finom ételeket szolgálnak fel. Az árak is elég jók. Pároknak ideális egy meghitt ebédre, vacsorára. Még gyertyát is gyújtanak az asztalon. Családoknak is ajánlom, mi már gyerekekkel is jártunk itt.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a lakodalmunkat tartottuk 2013-ban itt a kiszolgálás,és a vendégekkel való törődésük kiváló volt! Mindig tudták mikor kell ott lenni és mikor nem. Számomra ez is egy + dolog volt. Az ételek nagyon finomak voltak, és a vegán vendégeinknek is teljesítették a vágyukat. Azóta már többször megfordultunk itt. Egyszóval a kedvenc éttermünk lett.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igényes ízléses kialakítás,a személyzet kulturált diszkrét viselkedése. Az ételek kifogásolhatatlan minősége, végül de szerintem fontos az árak nagyon korrektek. Az étterem kellemes hangulata szinte meghitté teszi egy pár ott töltött óráit. Töbszőr is voltam ott és a véleményemet csak megerősitik a tapasztaltak.

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.05.21.
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.551 - 33.561,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.28.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 27.843,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.27. - 2021.12.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.118 - 8.565,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.657,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.226,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Kiskohász Vendéglő DunaújvárosX