Chubakka: Gyors, korrekt, finom, meglepetés a környezetben - A Vigadó Étterem Dunaújváros

A Vigadó Étterem Dunaújváros értékelése
3. helyezett a 17 dunaújvárosi étterem közül

Gyors, korrekt, finom, meglepetés a környezetben

Mobilról küldte. | 2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Az ittjartam.hu véleményei alapján választottunk, ráadásul Pünkösd vasárnap, pont a vírus utáni ujranyitaskor. Telefonon érdeklődtünk, korrektek voltak. Az ételek gyorsan megérkeztek, és mondhatom: nagyon finomak voltak! Odafigyelés, jó séf, ügyes pincérek és tisztaság fogadott minket. A párom eleinte kételkedett, de pillanatok alatt ő is meggyőződött róla: nagyon jó kis hely! Ajánlom mindenkinek!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Gyors, korrekt, finom, meglepetés a környezetben  - A Vigadó Étterem Dunaújváros

Szeretnéd követni Chubakka felhasználót?    Igen

2400 Dunaújváros
Vigadó tér 88.

2020. augusztus 29.
Mivel nem messze innen, a polgármesteri hivatalban voltunk esküvőn, adódott, hogy utána átjöhetnénk ide. A hosszú asztal le volt foglalva, kint kánikula volt, bent kellemes és barátságos hűvös. A szocreál környezetből egy kicsit kilóg az épület, más tónusa van, frissebben van rendbehozva, mint a...