2018.aug19-21: Finom ételek, kedves kiszolgálás - Templomkerti Kisvendéglő Edelény

Templomkerti Kisvendéglő Edelény értékelése
1. helyezett a 3 edelényi étterem közül

Finom ételek, kedves kiszolgálás

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Ez év szeptemberében tettünk kirándulást Edelénybe, tekintettük meg a kastélyt. Kirándulást követően betértünk a vendéglőbe. Még jó idő volt és a szabadban foglaltunk helyet. Ízletes ételekkel csillapítottuk éhségünket, kedves, udvarias kiszolgálás mellett! Bátran ajánlom e helyet, térj be, jó étvágyat!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Finom ételek, kedves kiszolgálás - Templomkerti Kisvendéglő Edelény

Szeretnéd követni 2018.aug19-21 felhasználót?    Igen

3780 Edelény
Miklós Gyula út 4.

2019. július 20.
Kirándulásból haza fele tartva esett útba Edelény. Már ismerős volt a hely, hisz 3. alkalommal jártunk ott. Későre járt az idő, de épp olyan kedvességgel fogadtak bennünket, mint máskor. Az udvari kerthelyiségben volt is szabad hely. A kedves felszolgáló fiatalember már ott is termett. Finom...

2018. augusztus 16.
Nyaralás közben tértünk be. Nem hosszú az étlap, de igazán jó fogásokat kínál. Hűvös teraszon ültünk. Gyors kiszolgálásban volt részünk. Igazán jót ettünk. Minden finom volt. Nem tudok semmi negatívumot említeni.

2018. június 14.
A szokatlan nevű étterem – a tájékoztatásuk alapján – egy régi templomépületből kialakított, három részre osztható, hagyományosan berendezett, cserépkályhás – kandallós, kifogástalanul tisztán tartott étterem. A díszes fakapu és tornác, a parkolóként szolgáló árnyas-...