Templomkerti Kisvendéglő Edelény
3780 Edelény, Miklós Gyula út 4.

Templomkerti Kisvendéglő Edelény a térképen

Templomkerti Kisvendéglő Edelény értékelése:

1. helyezett a 3 edelényi étterem közül
1. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

borozó, étterem, pizzéria, söröző, vendéglő

Templomkerti Kisvendéglő Edelény képei

Szállások Edelény városában
Wellness csomagok Edelény városában

Templomkerti Kisvendéglő Edelény vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Ez év szeptemberében tettünk kirándulást Edelénybe, tekintettük meg a kastélyt. Kirándulást követően betértünk a vendéglőbe. Még jó idő volt és a szabadban foglaltunk helyet. Ízletes ételekkel csillapítottuk éhségünket, kedves, udvarias kiszolgálás mellett! Bátran ajánlom e helyet, térj be, jó étvágyat!

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Kirándulásból haza fele tartva esett útba Edelény. Már ismerős volt a hely, hisz 3. alkalommal jártunk ott. Későre járt az idő, de épp olyan kedvességgel fogadtak bennünket, mint máskor. Az udvari kerthelyiségben volt is szabad hely. A kedves felszolgáló fiatalember már ott is termett. Finom limonádét kértünk és egy-egy főételt. Nagyon friss, meleg és bőséges volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nyaralás közben tértünk be. Nem hosszú az étlap, de igazán jó fogásokat kínál. Hűvös teraszon ültünk. Gyors kiszolgálásban volt részünk. Igazán jót ettünk. Minden finom volt. Nem tudok semmi negatívumot említeni.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szokatlan nevű étterem – a tájékoztatásuk alapján – egy régi templomépületből kialakított, három részre osztható, hagyományosan berendezett, cserépkályhás – kandallós, kifogástalanul tisztán tartott étterem. A díszes fakapu és tornác, a parkolóként szolgáló árnyas- fenyős-lombos udvar mindenképpen vonzó, és sokkal jobb ötlet, mint bármely reklám, amihez pozitívumként adódik a barátságos és nem tolakodó fogadtatás.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Második alkalommal tértünk be a Kisvendéglőbe ebédelni. Kedves fiatalember fogadott bennünket az ajtón belül. Nem volt telt ház, de bőven voltak a vendéglőben. Túlzottan nem voltunk éhesek, de mivel volt még út előttünk így enni muszáj volt. Már tisztában voltunk az adagok mennyiségével, így csak zóna adaggal birkóztunk meg a mai nap.

Legnépszerűbb csomagok Edelényben és környékén
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.30.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.

Szállodák Edelény környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Edelény
Szent István Hotel Edelény
Panoráma Hotel Noszvaj Edelény
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Templomkerti Kisvendéglő EdelényX