Templomkerti Kisvendéglő Edelény
3780 Edelény, Miklós Gyula út 4.

Templomkerti Kisvendéglő Edelény a térképen

Templomkerti Kisvendéglő Edelény értékelése:

1. helyezett a 3 edelényi étterem közül
2. helyezett Észak Magyarországon - 848 étterem közül

borozó, étterem, pizzéria, söröző, vendéglő

Templomkerti Kisvendéglő Edelény képei

Szállások Edelény városában
Wellness csomagok Edelény városában

Templomkerti Kisvendéglő Edelény vélemények

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. október 2.
Csoporttal tartottunk ez edelényi kastélyfelé, amikor valakiben felmerült, hogy ebédelni kellene valahol. Vezetőnk felhívta az éttermet, s ők nagyon rugalmasan többféle menüt is felajánlotttak. Az sem volt probléma, hogy nem az egész csoport ugyanazt szerette volna. Akastélylátogatás után előzékenyen fogadták a csoportot, megmutatták mely asztalok vannak nekünk megterítve.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
Ez év szeptemberében tettünk kirándulást Edelénybe, tekintettük meg a kastélyt. Kirándulást követően betértünk a vendéglőbe. Még jó idő volt és a szabadban foglaltunk helyet. Ízletes ételekkel csillapítottuk éhségünket, kedves, udvarias kiszolgálás mellett! Bátran ajánlom e helyet, térj be, jó étvágyat!

cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Kirándulásból haza fele tartva esett útba Edelény. Már ismerős volt a hely, hisz 3. alkalommal jártunk ott. Későre járt az idő, de épp olyan kedvességgel fogadtak bennünket, mint máskor. Az udvari kerthelyiségben volt is szabad hely. A kedves felszolgáló fiatalember már ott is termett. Finom limonádét kértünk és egy-egy főételt. Nagyon friss, meleg és bőséges volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Nyaralás közben tértünk be. Nem hosszú az étlap, de igazán jó fogásokat kínál. Hűvös teraszon ültünk. Gyors kiszolgálásban volt részünk. Igazán jót ettünk. Minden finom volt. Nem tudok semmi negatívumot említeni.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szokatlan nevű étterem – a tájékoztatásuk alapján – egy régi templomépületből kialakított, három részre osztható, hagyományosan berendezett, cserépkályhás – kandallós, kifogástalanul tisztán tartott étterem. A díszes fakapu és tornác, a parkolóként szolgáló árnyas- fenyős-lombos udvar mindenképpen vonzó, és sokkal jobb ötlet, mint bármely reklám, amihez pozitívumként adódik a barátságos és nem tolakodó fogadtatás.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Második alkalommal tértünk be a Kisvendéglőbe ebédelni. Kedves fiatalember fogadott bennünket az ajtón belül. Nem volt telt ház, de bőven voltak a vendéglőben. Túlzottan nem voltunk éhesek, de mivel volt még út előttünk így enni muszáj volt. Már tisztában voltunk az adagok mennyiségével, így csak zóna adaggal birkóztunk meg a mai nap.

Legnépszerűbb csomagok Edelényben és környékén
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2021.12.20.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.07.02. - 2021.08.29.
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 10.600 - 17.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.12.29.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2021.10.31.

Szállodák Edelény környékén
Kikelet Club Hotel Edelény
D&A Apartmanház Edelény
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Templomkerti Kisvendéglő EdelényX