Dopamin Juice & Spirit Bar Eger

Dopamin Juice & Spirit Bar Eger
Dopamin Juice & Spirit Bar EgerDopamin Juice & Spirit Bar Eger
Dopamin Juice & Spirit Bar EgerDopamin Juice & Spirit Bar Eger

Dopamin Juice & Spirit Bar Eger bemutatkozása

2021. decemberében nyitottak, egészséges, zöldség- és gyümölcs alapú italokat kínálnak juice, smoothie és turmix formájában, de kapható gyümölcsös kézműves sör is.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Dopamin Juice & Spirit Bar Eger vélemények

Kiváló 2023. április 8.barátokkal járt itt
Séta a belvárosban , olyan tavaszi őszben. . Hideg ellenére betértünk a belvárosi kis bárba. Nagyon szúk hely adott . De azt igazán ízlésesen kihasználva- minden féle ínyenc dolog található polcon. Kézműves sortól kezdve csipkelekvárig. . Kérésünk egyszerű 3 dl limonádé volt, narancs sés citrom darabokkal. .
Kiváló 2022. december 3.gyerekekkel járt itt
Teljesen véletlenül találtunk rá, de nagyon kellemes élmény volt. Családdal, kicsit átfagyva kis meleg italra vágyva. Tökéletes italok, hozzáértő, szakszerű kiszolgálás. Megéri!
Kiváló 2022. szeptember 21.egyedül járt itt
Az alkoholtartalmú italok, főként a sörök és borok mellett, amit igazán élvezettel iszom, az a frissen préselt lé műfaja. A Dopamin ilyen hely, ráadásképpen kézműves söröket is tartanak a sörforradalom kultikus főzdéjétől, a Legendától. Úgyhogy rendeltem egy Detox smoothiet s vettem elvitelre egy Legenda Stoutot.
Dopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - Egyéb