Dopamin Juice & Spirit Bar Eger

Dopamin Juice & Spirit Bar EgerDopamin Juice & Spirit Bar Eger
Dopamin Juice & Spirit Bar EgerDopamin Juice & Spirit Bar Eger
7 fotó

Dopamin Juice & Spirit Bar Eger bemutatkozása

2021. decemberében nyitottak, egészséges, zöldség- és gyümölcs alapú italokat kínálnak juice, smoothie és turmix formájában, de kapható gyümölcsös kézműves sör is.

1 vendég értékelése alapján

5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.22-ig
Szent István Hotel Eger
64.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Dopamin Juice & Spirit Bar Eger vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 334 városban járt márFelfedező - 2093 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 18504 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 21.egyedül járt itt
Az alkoholtartalmú italok, főként a sörök és borok mellett, amit igazán élvezettel iszom, az a frissen préselt lé műfaja. A Dopamin ilyen hely, ráadásképpen kézműves söröket is tartanak a sörforradalom kultikus főzdéjétől, a Legendától. Úgyhogy rendeltem egy Detox smoothiet s vettem elvitelre egy Legenda Stoutot.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Dopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - EgyébDopamin Juice & Spirit Bar Eger - Egyéb
Még több kép (4 db) >>